Święta tuż, tuż…Nie zwlekaj do ostatniej chwili, bo później wszystko będzie droższe, a Ty możesz nie mieć czasu na zakupy.

Zaplanuj sobie kilka godzin na świąteczne zakupy i błyszcz w ten rodzinny czas.

Jakie ubrania na święta będą modne w tym sezonie? Jak ubrać się na święta, abym nie wyglądała zbyt oficjalnie, ale też nie za frywolnie?

 

PUDROWA ELEGANCJA

Pudrowy róż to zawsze dobre rozwiązanie, w tym sezonie występuje w towarzystwie głębokiej czerni. Stylista zaproponował nudziarze sukienkę z baskinką, która podkreśli talię, ale i zakryje co nieco.

jak się ubrać na święta

Mat.prasowe LPP Group

Do tego lakierowane szpilki a la z krokodyla HIT nadchodzących świąt, długie kolczyki – które chyba nigdy z mody nie wyjdą i oczywiście złoty zegarek, za który nie musisz płacić niebotycznych sum! W tym sezonie modny skórzany, ażurowy wzór, który wbrew pozorom dobrze się pierze!

KOBALTOWA KOBIECOŚĆ

jak się ubrać na święta

Mat.prasowe LPP Group

Kobaltowy to kolejny bardzo modny kolor na te święta. Jeśli chcesz ukryć nieco brzuszek wybieraj bluzki z szerokimi baskinkami, które wyeksponują Twoją górę, a ukryją dół. Do takie bluzki nie jesteś skazana na spodnie – jeśli wybierasz spódnicę to decyduj się na taką, która zwęża się ku dołowi, żebyś nie ,,poszerzyła się” stylizacją. Skromne baletki i wisiorek z kobaltowym serduszkiem wzbogacą skromną stylizację!

WIGILIA BLACK&WHITE

ubrania na święta

Mat.prasowe LPP Group

W wigilijny czas możesz zabłysnąć prostotą formy i minimalizmem, który w tym sezonie upodobały sobie takie domy mody jak Versace, czy Chanel. Biało-czarny kostium ze spodniami zwężającymi się ku dołowi to strzał w 10 dla wysokich i szczuplejszych Kobiet, takie ubrania na święta są efektowne, ale trzeba w nich uważać, żeby się nie poplamić. Mokasyny to klasyczne rozwiązanie, które zadowoli nawet Twoją babcię!

DRAPIEŻNE ŚWIĘTOWANIE

świąteczne zakupy

Mat.prasowe LPP Group

Lubisz gdy ubrania świąteczne nie są nudne? Jeśli tak to zdecyduj się na drapieżne świętowanie w rockowym wydaniu. Takie ubrania na święta pasują młodszym miłośniczkom mody. Zwróć uwagę na strojne pantofelki – jeśli to dla Ciebie za dużo, zawsze możesz zastąpić buty z cekinami ich cielistą wersją i gotowe!

Wszystkie widoczne tutaj zestawy pochodzą z najnowszej kolekcji Mohito i tam je znajdziesz! Która stylizacja podoba Ci się najbardziej?