Zaglądamy do jesienno-zimowej kolekcji Reserved, w której jednym z trendów jest kobiecy styl militarny! Czy to zupełnie przeciwstawne połączenie jest możliwe? Gdzie odbyła się sesja zdjęciowa i która modelka została twarzą sezonowej odsłony Reserved?

Nudziara lubi ubrania Reserved, bo pasują Kobiecie w każdym wieku, powiewają ,,zachodnim” stylem, zresztą projektanci Reserved często czerpią inspiracje właśnie z zachodnich wybiegów mody!

ubrania Reserved

zdjęcia: Mat.prasowe Reserved

Klimatyczny Edynburg…

Sesja zdjęciowa miała miejsce w okolicach Edynburga i odbywała się w lokacjach oddających klimat dwóch wiodących trendów. Pierwszy z nich Premium Soldier to propozycja z linii Office. Nowoczesność i klasyka w jednym. Kobiecość i mocne akcesoria, bo kobieta według Reserved jest odważna, zdecydowana i nie boi się ryzykować zakładając a la męskie ubrania!

styl militarny

Kto twarzą?

Twarzą kampanii Reserved została znana modelka o charakterystycznej urodzie Reja Beha Erichsen. Reja pochodzi z Danii, a jej kariera to jak spełnienie marzeń każdej dziewczyny, bo Reja została zauważona po prostu na ulicy przez jednego z łowców agencji modelingowej i od tego czasu pracowała już dla Prady, Miu Miu, Chanel, Diora, Gucci, Boss, Burberry i wielu innych Domów Mody!

trend w modzie

Klimatyczna sesja…

Zarówno modelka jak i miejsce zostały dobrane tak aby razem z kolekcją stworzyć jednolity, mocny charakter. Na miejsce sesji wybrany został wielkowiekowy pałac należący do tradycyjnej, arystokratycznej szkockiej rodziny Tennant’ów (tych od słynnej w świecie mody Stelli Tennant!).

trend militarny

Fotograf – Mateusz Stankiewicz w duecie z Freją Behą Erichsen oddali niepowtarzalny klimat zaklęty w murach pałacu i okolicznej przyrody, odwzorowując tym samym wizję projektantów Reserved.

15

Co to za trend w modzie?

Ubrania ReservedPremium Soldier to trend militarny przejawiający się głównie w płaszczach i detalach ubrań w klasycznej i szlachetnej odsłonie. Widać w nim subtelne inspiracje mundurem wojskowym, takie jak usztywnione formy, złote guziki, aplikacje na ramionach, złote łańcuchy w wykończeniach swetrów i żakietów czy kontrastowe detale.

Jak Ci się podobają najnowsze ubrania Reserved? Są klimatyczne, ciepłe i zdecydowane. Założyłabyś takie?