Nudziara.pl znów zagląda do największych domów mody, aby szukać inspiracji wiosennych i letnich. Tym razem coś dla miłośniczek prostoty i minimalizmu, czyli jak stworzyć stylizację z dwóch prostych kolorów, które wydobędą wszystko co w Tobie kobiece i eleganckie. Szukasz modowych inspiracji? Lubisz czerń, czerwień i biel w bardzo klasycznym wydaniu? Zobacz najnowsze ubrania Victorii Beckham z kolekcji wiosna-lato 2013, która stawia na…

kobiecość w 100%, proste, gładkie ubrania w klasycznych połączeniach modowych. Ubrania Victorii Beckham mają to czego w dzisiejszych czasach brakuje kilku kobietom (czyt. róż, białe kozaczki i tona solarium) KLASY! Gdzie tylko spojrzeć aż roi się od swojskiego podejścia do mody. A wyglądać modnie to wcale nie takie trudne wystarczy kilka sztuczek, troszkę wiedzy i kreatywności, a przede wszystkim chęć. Być modną to nie znaczy kupować drogie ubrania Victorii Beckham, czy innego znanego projektanta, ale inspirować się tym!

Ubrania Victorii Beckham na ten sezon to lekkie tkaniny, szyfonowe wstawki, trochę koronki, płaskie buty lub ich zupełna odwrotność, czyli wysoki obcas i zakryty przód z peep toe. Wszystko wypełnione delikatnym kremem lub bielą, czerwienią i czernią, zdarzają się gdzieniegdzie elementy soczyste np. pomarańcz, ale stanowią one raczej dodatek do całość niż element wiodący.

Victoria Beckham podchodzi do mody bardzo pragmatycznie: słucha swoich klientek, naradza się z nimi, zapewnia, że pod uwagę brane są nawet najmniejsze detale…To chyba klucz do wielkiego sukcesu kolekcji Victorii Beckham na wiosnę 2013!

Pokazowe ubrania Victorii Beckham to symetryczne cięcia, często obecne kołnierze, ołówkowe kształty sukienek i spódnic. Pojawiają się również elementy kroju A w krótszych spódnicach, bluzki powkładane są w środek.

Nowa kolekcja Victorii Beckham to również buty na płaskich podeszwach, które podobno Victoria stworzyła kierując się opiniami Kobiet. Nie zabrakło również klasycznych obcasów w stylu Pani Beckham. Nowością są buty w stylu peep toe na szpilkach, ale z zakrytym przodem. Dominują kolory beżu i czerni, wszystko wykonane ze skóry.

Ubrania Victorii Beckham charakteryzują się:

Krwista czerwień to najweselszy element kolekcji Victorii Beckham

Proste sukienki przed kolano z charakterystyczną wstawką

Buty w stylu męskim

Czerwień z bielą nadal modne, zobacz, że najnowsze trendy w modzie to również kopertowe torebki w kolorze takim samym jak dominujący!