Postaw na kolor, przebojowość i pełne szaleństwo! Tak, tak szalone lata 80. rozweselą nawet najsmutniejszą kobietkę, zobacz jak połączyć ze sobą bardzo różne, modne ciuchy tak, aby powstała stylizacja rodem z szalonych lat 80.! Może w to nie uwierzysz, ale…

…dzisiaj spróbujemy połączyć plastikowe buty z klasyczną sukienką z Top Secret! Taką sukienką, o której możesz pomyśleć, że pasuje tylko Kobietkom 35+, chociaż i te Panie mogą załapać się na stylizację z lat 80., trochę zaszaleć, odmłodzić się. Jak to zrobić ze smakiem i żeby nie wyszło kiczowato? W sklepach nie znajdziesz od razu półki z towarem ubrania w stylu lat 80., ale możesz sama coś wykombinować!

PRZYSTANEK 1: Sukienka

Prosta sukienka w kształcie bombki w najmodniejszym kolorze tej wiosny turkusowym. Sukienka ma wycięte plecy i strojny, błyskawiczny zamek z tyłu, jest na grubych ramiączkach. Taką sukienkę na wiosnę kupisz np. w Top Secret i kosztuje teraz 149,99zł. Kroje są dość elegancki, ale dzięki dodatkom przerobimy go na styl lat 80.!

PRZYSTANEK 2: BUTY

Żeby przerobić stylizację na bardziej w duchu lat 80. musisz dobrać plastikowe buty, najlepiej, żeby były w kolorze pastelowym lub cukierkowo różowym, plastikowe buty nazywają się meliski i są dość tanie. Nudziara.pl poleca pudrowo różowe, tanie meliski z DeeZee za 49,00zł i wściekło różowe meliski Be Only z sarenza.pl

PRZYSTANEK 3: DODATKI

Jak to mówią diabeł tkwi w szczegółach i gdy decydujesz się na ubrania w stylu lat 80. musisz pamiętać, że to był dość kolorowy czas. Postaraj się, abyś miała koła w uszach, soczysty zegarek na ręce, modne kolorowe okulary. Jeśli nie boisz się eksperymentować dobrze widziana będzie również czapeczka z daszkiem i jeansowa kamizelka.

I gotowe! Takie ubrania w stylu lat 80. nie leżą w lumpeksach, nie musisz się wysilać i szukać jeśli nie przepadasz za sklepami z odzieżą używaną. Pamiętaj, że w takiej stylizacji główne skrzypce gra kolor. Róż lubi się tutaj z żółtym, niebieskim i denimem. Włosy upnij wysoko, wysoko w kucyka, albo jeszcze modniej: rozpuść i mega wytapiruj w stylu aniołków Charliego!