Pamiętacie bluzy z fotonadrukami? Wyglądały jak wywołane zdjęcia! Odkopałyśmy w internecie ubrania z fotonadrukami, które robią wrażenie! Od T-shirta ze zdjęciem kolorowych płatków śniadaniowych, bo ostre bluzki z printami zwierzęcymi. Zdjęcia jak żywe!

Moda na tego typu ubrania z fotonadrukami przywędrowała do Nas z zachodu, a jakże! Jednak, częściej styl ten zakładają Brytyjki niż Amerykanki. Większości Kobiet ubrania z fotonadrukami mogą kojarzyć się ze stylem nastolatków, tzw. baggy style, czyli ogólnym nieładem. Ale tak nie musi być! Na pokazach mody zakłada się luźne ubrania z nadrukami (np. bluzki, czy nawet cienkie bluzy) do eleganckich, ołówkowych spódnic. Na głowę czapeczka z daszkiem i gotowe.

Ciuchyoryginalne i wyróżniające się. Jeśli masz już w szafie pełno T-shirtów i nie potrzeba Ci kolejnych, to zawsze możesz zdecydować się na bluzy z nadrukiem, częstym motywem przewodnim jest popkultura i coś zupełnie przeciwnego, czyli religia. Odważyłabyś się założyć taką cienką bluzę z fotonadrukiem lub kolorowe leginsy?

Fotonadruki na bluzach i leginsach wyglądają jak zdjęcia!

Do czego nosić?

Przede wszystkim kieruj się starą, modową zasadą, że jeśli zakładasz tak charakterystyczny ciuchu to lepiej nie kombinować z drugim podobnym, to pasuje bardzo młodym dziewczynom. Jeśli wybierasz dla przykładu bluzę z kotkiem, to załóż do tego ciemne legginsy, dużą torbę i obowiązkowo biker boots, czyli cięższe buty np. militarne. Nadruki nie przepadają za zwiewnym stylem, a więc falbany, szyfony i jedwabie nie wchodzą w grę. Stylizacja z zasady ma być cięższa. Pamiętaj o dodatkach, może jakaś skórzana bransoletka na rękę?

Gdzie to kupić? Ile kosztuje?

W Polsce ubrania z fotonadrukami nie są jeszcze tak popularne, a więc szukaj w internecie. Nasze wybory pochodzą ze sklepu internetowego alohafromdeer.com, który shippinguje do Polski. Za T-shirt trzeba wydać 119zł, bluza z fotonadrukiem to koszt 179zł, a legginsy kosztują od 99zł do 119zł.