Natalia Siwiec, podobnie jak Kim Kardashian, znana z tego, że jest znana dobrze czuje się w polskim showbiznesie i nie zamierza z niego rezygnować. Siwiec lubi seksowne ubrania, z dużą ilością prześwitów (często za dużą), eksponujące jej kształty.

Jak ,,miss Euro” wypadła tym razem? Popisała się, czy może zaliczyła modową wpadkę?

Natalia Siwiec należy do tej grupy celebrytek, które w każdym ciuchu chodzą tylko raz, nie zobaczymy jej w tych samych butach, czy sukience, którą założyła na poprzedni warszawski event i tak było tym razem na Gali Wszystkich Kolorów Mody, na której prezentowała swoją kolekcj Muses Natasza Urbańska!

Beżowy i prześwitujący  

ubranie natalii siwiec

Natalia Siwiec/KAPiF

Tym razem modelka (a może jej stylista) spisała się na pozytywną notkę, bo to ubranie Natalii Siwiec naprawdę jest udane. Kolor beżowy pasuje dziewczynom o ciemniejszej karnacji. Prześwitująca, koronkowa bluzka jest po prostu przepiękna, subtelna i bardzo kobieca. Odważnym krokiem było założenie do bluzki kolii, ale i to zestawiło się super i bluzka wygląda jakby miała doszyty brylantowy kołnierz....Do tego prosta, ołówkowa spódnica (bardzo wąska). Taki TOTAL LOOK przyciąga wzrok!

siwiec1

A dodatki?

Buty na podniesionej platformie w stylu peep-toe jak widać z mody nadal nie wychodzą, faktycznie celebrytki a zachodzie rezygnują już z nich i zakładają coraz częściej szpilki z ostrymi noskami, ale peep-toe nadal będą uchodziły za ważny trend w modzie wiosną 2014!

dodatki

Podsumowując, nudziara uważa, że ubranie Natalii Siwiec tym razem przyciągnęło wzrok nie z racji tego, że jest wyzywające, czy szokujące, ale po prostu glamour. Dodatkowy plus dla celebrytki za wysoko związane włosy, które już są prezentowane jako trend w paryskim Vogu’e….

Moda na opalanie wraca?

Zastanawiasz się, czy iść na solarium, żeby na wiosnę mieć skórę lekko muśniętą słońcem? W tym sezonie opalona skóra dość niewskazana, poza tym pamiętaj, że solarium postarza twoją skórę i wcale nie wygląda tak modnie! Jeśli chcesz mieć efekt od razu kup sobie Balsam do ciała Dove Skóra Muśnięta Słońcem…

trend w modzie

Ubrałabyś się w stylu Natalii Siwiec?