Która z tych pięknych dziewczyn zostanie kolejną, polską Top Model? Uwielbiamy program Top Model i chętnie siadamy przed telewizorami w każdą środę o 21.30. Wybrano właśnie 14! Polek, które będą walczyły o tytuł pierwszej polskiej Top Model, czeka ich niesamowita przygoda i sesja zdjęciowa w Bombaju! Masz już jakąś faworytkę? Poznajmy bliżej uczestniczki Top Model 2013!

Ależ emocje! Wczoraj ważyły się losy Dziewczyn, które chcą zostać modelkami, chodzić po wybiegach u Dawida Wolińskiego, czy Gosi Baczyńskiej i podbijać stolice innych, zagranicznych państw! 14 dziewczyn zostało wybranych do programu. Joanna Krupa złamała zasady i dzięki temu zobaczymy o jedną więcej niż w Top Model 2012! Dziewczyny bardzo różnią się od siebie, nudzi@ra ma jedną faworytkę, ale póki co nie zdradzamy!

1. Marta Zimlińska – Poznań, tegoroczna maturzystka, bardzo nieśmiała, ma dobre relacje z mamą, z ojcem nie ma kontaktu. Przeżyła pożar (miała poparzenia 3 i4 stopnia), chce zostać pogodynką. Uczestniczki Top Model trochę ją peszą.

2. Klaudia Strzyżewska – skromna 21-latka z Sosnowca, w szkole koleżanki dokuczały jej z powodu chudego wyglądu, ma starszą siostrę, dwóch braci i chłopaka, to dusza artystyczna, rysuje i śpiewa!

3. Justyna Pawlikca– fanka żużlu z Rydzyna, lat 21, Miss Nastolatek Leszna, 4 lata spędziła w szkole baletowej. Wierzy w Boga, jest radosna i bardzo lubi zwierzęta, ma żółwia.

4. Joanna Zaremska – 21 latka ze Stargardu Szczecińskiego, ambitna i pracowita, wychowana sama przez mamę, ma starszego brata. Wyczynowo uprawiała skok wzwyż i pchnięcie kulą. Uczestniczki Top Model nie uznaje za konkurentki tylko koleżanki.

5. Anna Piechowiak – 22 latka, Poznanianka, rok temu pozowała do CKMu. Chciałaby zamieszkać w USA, dużo podróżowała. Obwołana Modelką Plus Size w Top Model.

6. Renata Kurczab – 21 lat z Katowic, uczy się w szkole policealnej kosmetologii, żyje chwilą, lub malować. Jej mama zmarła, gdy ta miała tylko 3 latka! Ja i trzy jej siostry wychowywał dzielny tata!

7. Marcelina Leszczak – 22 lata, Konin, lubi motoryzację, pracuje w warsztacie samochodowym ojca i zamierza przejąć biznes, dlatego nie poszła na studia! Jest małomówna i wycofana, dość pewna siebie. Uczestniczki Top Model już jej zazdroszczą!

8. Ksenia Chlebicka – 19 letnia tegoroczna maturzystka z Zielonki, wpadła w oko Jooannie Krupie, która porównała ją do Laetiti Casty. Radosna i skromna, jeździ na rolkach i kocha psy.

9. Tamara Subbotko – 18-latka, razem z mamą prowadzi bar w Gdyni, trzy lata temu zmarł jej kochany tata, nie uczy się! Rzuciła szkołę, bo chciała pomóc chłopakowi w wyjściu z uzależnienia od narkotyków!

10. Zuzanna Kołodziejczyk – 19 latka z Poznania, studiuje komunikację społeczną, twierdzi, że ma kompleksy, jej ideałem jest Anja Rubik, a przyjaciółką Mama! ma charakterystyczny kolczyk w nosie, mówi, że wszystkie uczestniczki Top Model są sympatyczne!

11. Anna Koryto – 18 latka uczy się w technikum fryzjerskim w Sanoku, wychowywana przez babcię, mama zostawiła ją jak ta była mała. Ania lubi sporty, ma charakterystyczną bliznę na twarzy, liczy, że top model tvn otworzy ją bardziej na ludzi!

12. Anna Cybulska – najmłodsza uczestniczka z Grodziska Mazowieckiego, ma dopiero 17 lat! Słucha muzyki pop i rock, jest nieśmiała, za największą przygodę uważa wycieczkę do Nowego Jorku.

13. Aleksandra Antas – 18 latka z Jasła, uczy się w LO w klasie humanistycznej, do wszystkiego pierwsza, bierze udział w kołach teatralnych, lubi muzykę metalową! Bardzo cieszy się udziałem w Top Model 2013.

14. Aleksandra Krysiak – 18 latka z Liceum Plastycznego w Płońsku. Porywcza i charyzmatyczna, chciałaby zostać wizażystką lub grafikiem komputerowym. Jej marzeniem jest połączyć modeling z pasją do aparatu. Zdjęcia robi jej siostra!