Versace słynie z dobrego gustu i ciekawym połączeń tkanin, Nasz dzisiejszy dzień będzie należał do Domu Mody Versace, najnowsze stylizacje VERSACE  na wiosnę lato 2013. Jest na czym oko zawiesić, tkaniny są lekkie i kobiece, mało w nich pretensjonalności, a dużo luksusu. Na ostatnim Fashion Weeku w Łodzi Kaja Śródka (stylistka i projektantka) mówiła, że dużo rzeczy pokazowych była dość przewidywalna…U Versace dzieje się zupełnie odwrotnie…

…Główną kolekcję Versace 2013 można podzielić na kilka grup tematycznych, z których Nas jak zwykle uwodzi kolor. Połączenia w stylu decoupage, gdzie główne skrzypce gra kolor na białym lub turkusowym, charakterystycznym tle: to kwintesencja Versace 2013.

Pierwszym modowym streamem dla Versace 2013 jest styl decoupage, róż, niebieski i żółć, które układają się w gotowe obiekty tworzące wzory i tak, znajdziemy tutaj czerwoną różę, różową gitarę, strzałki, muszle i tylko z pozoru nieregularne wzory. Wszystko układa się w spójną całość! Dom Mody Versace stawia na głębokie turkusowe tło z czerwienią i mocnym różem. Zwróć uwagę, że kroje są bardzo kobiece, przyległ do ciała. Nadal modna jest prosta, ołówkowa spódnica i dopasowana sukienka w kolano. HITem według Nas są spodnie Versace ( zdjęcie u dołu), które wprowadzają dużo zamieszania w kolorze, ale dzięki jednakowej górze modna stylizacja wygląda świeżo i nowocześnie!

Zwróć również uwagę na dodatki i buty. Złote łańcuchy o grubych oczkach zarówno w naszyjnikach jak i bransoletkach to najnowsze trendy w modzie. Taką biżuterię łatwo spotkać na ulicach Paryża, czy Londynu. Szkoda, że u Nas tak niewiele Kobiet inspiruje taka właśnie biżuteria. Buty Versace to w tym sezonie jeszcze ćwieki, ale już delikatniejsze. Pojawia się element sznurowadeł w wysokich obcasach typu peep toe. Nowością są tutaj buty w kolorze białym z elementami złota. Nie bój się ich zakładać, do kolorowej stylizacji nie będą wyglądały kiczowato! Versace 2013 w wydaniu klasycznym to zdecydowany  faworyt designerski! Zresztą, cóż się dziwić, to trendy w modzie, które przenosimy również na ulice wielkich miast! Podobają Ci się ubrania Versace z tego streamu?