Chcesz pachnieć kobieco i tajemniczo? Zniewalać zapachem i powodować zazdrość koleżanek? Te perfumy są połączeniem francuskiej elegancji z amerykańską nowoczesnością. Ukochane przez Hollywoodzkie celebrytki.  Kwiatowe, słodkawe elementy spodobają się młodym, energicznym kobietom, zarówno młodym mamusiom jak i starszym kobietkom, są bardzo pociągające, a aż 35% składu to aromat różany, który jest uważany za popularny wabik na mężczyzn…

Jeśli jesteś sensualna, to ten zapach Very Iresisitible Cię zdecydowanie uwiedzie. Z nut głowy znajdziesz tutaj: anyż, cukrownicę trójlistną oraz strączyniec. W zapachu zdecydowanie wyróżniają się nuty serca, a w szczególności peonia, magnolia i właśnie róża dość mocno odczuwalna. Aromat zamykają pieprz i aromatyczne przyprawy. Zapach nie jest zbytnio orientalny, słodkawy i nie przypomina niczego co do tej pory wąchałaś. Jest bardzo charakterystyczny, podkreśli Twoją kobiecą stronę. Z badań wynika, że często używany jest przez Paryżanki.

Perfumy Very Irresistible kuszą nie tylko składem, ale również opakowaniem. Znajdują się w pięknej, różowo-przezroczystej wysokiej buteleczce z elegancką nakrętką, są bardzo wydajne dzięki ciekawej pompce i rozpylaczowi, także polecane dla dziewczyn, które często się psikają.

Dodatkowo kusi również cena buteleczki. Za 75ml wody perfumowanej zapłacisz ok. 210 zł. To przystępna cena jak na tak kultowy zapach (warto odłożyć). Perfumy mają już kilka dobrych lat, reklamowane były przez taką gwiazdę jak Liv Tylor, a ich posiadanie deklaruje wiele gwiazd takich jak Cameron Diaz, czy Eva Longoria. Perfumy zdobędą Twoje serce, udaj się do jakiejś perfumerii i powąchaj je – ciekawe, czy się oprzesz. Pamiętaj, że najlepiej, gdy testerem psikasz bezpośrednio na nadgarstek, zapach jest wtedy intensywniejszy i zobaczysz ile faktycznie utrzymuje się na Twojej skórze!

Nudziara poleca Very Irresisitible, bo są kobiece, na każdą okazję i świetnie sprawdzają się na okazjonalnych przyjęciach, będziesz gwiazdą wieczoru. Pamiętaj, że perfumy to nie wszystko, ale i z drugiej strony bardzo dużo! Gdy jakaś ładnie pachnąca Kobieta przechodzi obok Ciebie to masz ochotę zapytać, czym się psikała?