Często w Internecie natrafić można na skrót WAG lub WAGS i zdjęcia młodych, dobrze ubranych Kobiet. Czy to celebrytki? Wiesz, że jedną z popularnych WAGs jest Victoria Beckham?…

Wags to popularny skrót od nazwy Wives and Girlfriends i bulwarowa praca brytyjska przypisała ją żonom i narzeczonym angielskich piłkarzy. To określenie tak spodobało się w innych krajach, że dzisiaj dziewczyny piłkarzy, a nawet innych sportowców z różnych krajów zalicza się do grona WAGs. Które z nich są najpopularniejsze? Prowadzą najbardziej wystawne życie dzięki swoim sławnym i bogatym chłopakom i mężom? A które inwestują we własną edukację i mimo blichtru chcą się rozwijać?

Oto 4 najpopularniejsze dziewczyny piłkarzy,czyli wags:

Sara

 Sara Carbonero uznawana wielokrotnie za najseksowniejszą dziennikarkę na świecie, jest reporterką sportową w Hiszpańskiej telewizji Telecinco. Sara ukończyła studia na wydziale dziennikarstwa na prestiżowym hiszpańskim Uniwersytecie. Sara relacjonuje to co dzieje się na boiskach sportowych! Nazywana wag, bo jej chłopakiem jest bramkarz Iker Casillas.

Irina

Irina Shayk to rosyjska piękność, córka górnika i nauczycielki z biednego obszaru Rosji. Irina uczyła się w szkołach muzycznych, gra świetnie na pianinie. Rozpoczęła studia na wydziale marketingu, ale zawiesiła je, gdy dostała prace w Paryżu. Bardzo szybko została zauważona i w przeciągu roku stała się twarzą Intimissimi i Victoria’s Secret. Irina to dziewczyna Christiano Ronaldo, którego poznała podczas kręcenia reklamy Armani.

Victoria

Victoria Beckham zwana jest The Queen of WAGs, czyli królową tej grupy kobiet. To żona Davida Beckhama, chyba każda z Nas zna tego piłkarza! Vitoria nie ukończyła szkoły, ale to nie przeszkodziło jej w zbudowaniu imperium modowego! Victoria od kilku lat trzęsie showbiznesem, ma czterech synów!

Helen

Helen Svedin to szwedzka modelka, która znana jest głównie z kampanii reklamowych od H&M, przez Armani, aż po Chrystlera! Svedin jest żoną portugalskiego piłkarza Luisa Figo, mają trójkę dzieci. Para chętnie pozuje na okładki gazet i w kampaniach razem! Uważani za jedno z najzgodniejszych małżeństw showbiznesu!

Niedawno do tego zacnego grona dołączyła też Shakira!