Małgorzata Foremniak przyzwyczaiła nas już do platynowego blondu! A tutaj proszę jaka odmiana. Czy nowe włosy Małgorzaty Formeniak to również całkowita odmiana samej Małgosi? Może za tą odmianą ktoś stoi? Odważny czekoladowy kolor włosów zupełnie odmienił jurorkę Mam Talent!

Co się stało?

Czy coś konkretnego stało się w życiu Małgosi, że zdecydowała się na charakterną zmianę fryzury? Sama zainteresowana w różnych wywiadach przyznaje, że po prostu przyszedł ten czas w życiu, że potrzebowała zmiany koloru włosów, nie dorabia do tego jakiejś głębszej filozofii, po prostu wróciła do koloru włosów ze swojego ,,okresu pierwotnego”, czyli do naturalnego koloru włosów!

Ale włosy Małgorzaty Formeniak to nie jedyna zmiana w wyglądzie aktorki! Nudziara obserwuje, że z gali na galę (na których Małgorzata Foremniak bywa umiarkowanie) ta polska aktorka coraz chętniej zakłada modne, kobiece ubrania podkreślające jej kształty. Widać, że Małgorzata lubuje się w kolorach soczystych i wyraźnych i podczas jesiennej ramówki TVNu Małgorzata zdecydowała się założyć kanarkową sukienkę w kobiecym, niewymuszonym stylu i do tego szpilki z ostrymi noskami, dopasowane przodem do koloru sukienki.

twarz

Małgorzata Foremniak/KAPiF

W stylizacji postawiono na minimalizm, ale kolorowy. Jeśli chcesz, aby Twoja kanarkowa stylizacja wyglądała równie dobrze jak ta Małgosi to zdecyduj się na jakieś dodatki w kolorze turkusowym (np. turkusowe bransoletki). Te dwa kolory idealnie do siebie pasują. Efekt? Nowoczesna i odmłodzona Kobieta w wielkomiejskim stylu!

Mam talent - casting

Małgorzata Foremniak/ KAPiF

Jaki kolor włosów będzie modny w tym sezonie?

W nadchodzącym sezonie stawiamy na ciepłe odcienie czekoladowe i brązy, a więc włosy Małgorzaty Foremniak to strzał w 10! Ważnym trendem jesiennym będzie również tzw. bronde, czyli blond włosy z dużą ilością ciepłych, czekoladowych, czy lekko kasztanowych pasemek (zresztą sama nazwa bronde to połączenie słów brown i blonde, czyli brązowego z blondem). W modzie krótkie cięcie, za uszy na równo, oraz nieśmiertelny bob w stylu Victorii Beckham, który gwiazdy wprost kochają!

Pamiętaj, że zmiana na głowie to również zmiana w duszy! Może czas się trochę odmienić?