Jakie zawody Kobiety uważają za godne zainteresowania? Jeśli mogłabyś wybrać dla siebie zawód marzeń jaki by był? Prawniczka jak serialowa Agata? Czy lekarka? A może podobają nam się mniej klasyczne profesje? Sprawdź TOP 5 w wymarzonych kobiecych zawodach! Będziesz zaskoczona jaka jest wymarzona praca oczyma Polek!

Na pytanie jaki jest Twój wymarzony zawód Polki muszą chwilę się zastanowić póki odpowiedzą. Co ciekawe czasy się zmieniły i do głowy przychodzą nam zupełnie inne zawody niż naszym mamom, czy babciom. Zawody z tzw. szacunkiem publicznym takie jak lekarka, czy prawniczka nie wzbudzają już takich emocji jak kiedyś, co więcej, kojarzycie je z dużą ilością pracy, nieprzespanych nocy i bez perspektyw na dzieci w dalszej przyszłości. A więc, jaki jest wymarzony zawód, wymarzona praca Polek? Jaka profesja sprawi przyjemność i będzie to jednocześnie dobra praca?

STEWARDESSA

Modne kostiumy, zwiedzanie świata, drogie prezenty i przystojni piloci. Tak Polki postrzegają pracę jako stewardessa. Większość Kobiet twierdzi, że stewardessa to nie tylko zawód poważany, ale również bardzo dobrze płatny. Najchętniej Polki widziałyby siebie w liniach bogatych szejków arabskich, gdzie nasz typ urody jest szczególnie rzadki!

PROJEKTANTKA

Świat kręci się wokół showbiznesu i coraz więcej kobiet z duszą artystki widzi siebie jako projektantkę mody, czy nawet wnętrz. Oceniacie, że ta wymarzona praca to zawód dobrze płatny, a środowisko projektantów uważacie za godne zainteresowania towarzyskiego. Chciałabyś przyjaźnić się z Dawidem Wolińskim?

POLITYK

Wiele Kobiet chciałoby uaktywnić swoje życie zawodowe, hasło POLITYK zostało przez nas uogólnione i dotyczy Pań, które marzą o zajmowaniu się czymś co da im rzeczywistą władzę!

CELEBRYTKA

Tutaj zaskoczenie! Wiele z Nas uważa celebrytę za pracę etatową, a jego fach (czasem dyskusyjny) za rzecz dodatkową i tak, nieważne, czy aktorka, czy piosenkarka byleby celebrytka, to wymarzona praca dla Kobiet lubiących błysk flesza i wywiady. Ale, czy życie celebrytki jest takie znów bajkowe?

SZEFOWA

Tak, tak! To kolejne duże zaskoczenie. Pamiętacie film Poszukiwany, Poszukiwana? Jedna z bohaterek mówi, że jej mąż jest z zawodu dyrektorem:) I tak dzisiejsze Polki też z zawodu chcą szefować. Najchętniej widzicie się w szefowaniu firmom kosmetycznym lub perfumeryjnym.