Gorący Hiszpan? Temperamentny Włoch, stateczny Skandynaw? Nasze stereotypowe myślenie o mężczyznach z zagranicy powoduje,  że umniejszamy portret naszych polskich Panów. Jacy naprawdę są zagraniczni faceci? Czy Polacy mają się czego wstydzić?

Zebrałyśmy opinie z internetowych for, gdzie Polki wymieniają się doświadczeniami z facetami z zagranicy. Większość Pań marzy o romansie z ognistym posiadaczem ciemniejszego koloru skóry, a jeszcze więcej o lepszym życiu za granicą, egzotycznym, ciekawszym i bogatszym. Czy to wszystko o czym marzymy nie jest trochę na wyrost? Zacznijmy więc przegląd przez zagranicznych przystojniaków i ich przyzwyczajenia:

WŁOSIjacy są Włosi? Ci zagraniczni faceci w filmach wyglądają bardzo pociągająco, wysocy, przystojni w czerwonym Ferrari. Jednak, gdy przejdziesz po uliczkach Włoch zobaczysz, że Włosi są na ogół niscy! Możemy ich podzielić na dwie główne grupy, Włosi z północy i Ci z południa. Północni Włosi są bardziej europejscy, w zachowaniu i wyglądzie. Cechuje ich większa powściągliwość, liberalizm i niezależność. Panowie z południa mają trochę inny typ urody, noszą dłuższe włosy, są bardziej wyluzowaniu, skorzy do flirtowania, ale również mniej niezależni! Trochę prawdy jest micie włoskiej mammy, Włosi są związani z domem rodzinnym, a z matkami szczególnie. Panowie z Włoch uwielbiają długie biesiady, wino i śpiew, są dość głośni. Ci zagraniczni faceci są dobrym lekarstwem na niską samoocenę, uwielbiają podrywać, flirtować wzrokiem, są zainteresowani seksem. Dla nich podryw to zabawa!

HISZPANIE jacy są Hiszpanie? Mężczyźni z tego zakątka świata to świetni towarzysze do zabawy, ale raczej nie do stałego związku (podobnie jak Włosi). Hiszpanie są jednak dość leniwi, starają się imponować wyglądem, mają dość wysoką samoocenę, ale wiele Kobiet na forach pisze, że dbanie siebie jest dość powierzchowne! Podobnie jak Włosi Hiszpanie kochają dobrą zabawę, lubią długo rozmawiać, pić czerwone wino i tańczyć do białego rana! Nie przepadają za nauką innych języków! Są bardzo bezpośredni i otwarci, nigdzie im się nie spieszy, z natury kochliwi. Podobno Katalończycy zupełnie nie pasują do tej definicji!

SKANDYNAWOWIE jacy są Skandynawowie? Szwedzi, Finowie, Norwegowie mają zupełnie inny typ urody niż Panowie z południa, wysocy, dość szczupli, stalowe oczy, blond włosy i dobrze zarysowane kości policzkowe. Skandynawowie uznają równouprawnienie, są mało rycerscy, raczej nie przepuszczą w drzwiach, za kolację, czy wejście do dyskoteki też zapłacisz sama. Logiczni i poukładani, dość małomówni, ale…zyskują przy bliższym poznaniu, są bardzo uczynni, pracowici, nie agresywni, przesympatyczni, nie podnoszą głosu (raczej cisi). Niektórym Kobietom brakuje w Skandynawach zdecydowania i męskiej agresywności! Ci zagraniczni faceci wolą raczej zdecydowane Kobiety. Są wysportowani i znają sporo języków….

A jak zagraniczni faceci widzą się Tobie?

Masz faceta z zagranicy? Jaki jest?