Jak Kanye West oświadczył się swojej partnerce Kim Kardashian? Jak ona zareagowała? Nudziara bierze focus na pomysły na zaręczyny. Tekst może pomóc nie tylko Panom, ale również i Paniom, które mogą podpowiedzieć swojemu ukochanemu o czym marzą…

Kim Kardashian dopięła swego i doprowadziła do spektakularnych oświadczyn 2013! Jeśli oglądasz show Kardashianów ‚Keeping up with the Kardashians’ to pewnie wiesz, że Kanye West przewijał się kilkukrotnie w życiu Kim, a ta żywiła do niego specjalne uczucie – nawet gdy była żoną innego mężczyzny!

Jak robi to Kanye?

kim

Kim Kardashian/Instagram

 I stało się! Kim zaszła w ciążę i spokojnie czekała na oświadczyny (tak też można)…

zaręczyny

Kim Kardashian/Instagram

Kanye zaskoczył (?) Kardashiankę zabierając ją w jej urodziny na Stadion Piłkarski i tam na wielkim telebimie Kim zobaczyła hasło ‚Please, marry me’. Czyż nie słodkie? Oczywiście cała rodzina okłamała Kim, że jest w Arizonie – gdy tak naprawdę czekała na zakochanych w restauracji! Czy to dobry pomysł na zaręczyny? Kosztowny, to pewne!

Pomysły na zaręczyny/oświadczyny

To ważny dzień, a dla Kobiety BARDZO ważny i powinnaś z góry powiedzieć to swojemu mężczyźnie, że chciałabyś go długo pamiętać i żeby był szczególny. Niektórzy faceci są dość niedomyślni i mogą oświadczyć się spontanicznie, tak po prostu…Czy tego chcemy?

[dropcap_green] 1 [/dropcap_green] DZIEŃ ZA GRANICĄ – Oświadczyny na Wieży Eiffela? To NIE niemożliwe! W dzisiejszych czasach przelot, kolacja w dobrej restauracji i powrót na drugi dzień mogą kosztować podobnie co wyjazd do jakiegoś polskiego zakątka. Kobieta będzie opowiadała całe życie o tym wydarzeniu!

[dropcap_green] 2 [/dropcap_green] COŚ SZALONEGO – Nie masz pojęcia gdzie się oświadczyć? A może skok ze spadochronu, przelot balonem, albo bungee? Szalone zaręczyny stają się w Polsce coraz popularniejsze.

pomysły na zaręczyny

[dropcap_green] 3 [/dropcap_green] KLASYKAstolik w modnej restauracji, może wynajęty skrzypek, a do tego bukiet róż i romantyczna aura? Kobiety kochają sentymentalnych facetów!

W Polskim showbiznesie niedawno wybuchła plotka, że Patricia Kazadi odrzuciła oświadczyny chłopaka z USA, bo ON po prostu zapytają ją, czy chce zostać jego żoną – Kazadi szybko plotki zdementowała, ale niektórzy faceci naprawdę tak robią!