W warszawskim hotelu Bristol odbyło się nie lada wydarzenie! Firma Apart wprowadziła właśnie na rynek nową markę Albert Riele i z tej okazji na premierę zostali zaproszeni dziennikarze, ludzi kultury i świata polskiego showbiznesu!

Kto się pojawił?

Na premierze pojawił się znany warszawski stylista Tomasz Jacyków, który zapytany o to jak ważne w naszej stylizacji są dodatki takie jak zegarki odpowiedział, że ,,zegarek to obecnie nie tylko czasomierz, jest on wyznacznikiem statusu, a także podkreśla nasz styl, charakter i podejście do życia. Przyznam, że do tej pory nosiłem zegarki, które były tylko modnym dodatkiem, mam nadzieję, że teraz zacznie się moja przygoda z prawdziwymi zegarkami”. Tomasz Jacyków był wyraźnie zauroczony zegarkami Albert Riele, podobnie jak projektant mody Maciej Zień, który przyznał, że zegarki kolekcjonuje, a zegarki Albert Riele są wyjątkowe, bo ,, łączą nowoczesność z elegancją. Są świetnym wyborem dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z zegarkami”

Zegarki Albert Riele

Premiera Zegarków Albert Riele/Materiały prasowe Apart

Na premierę marki Albert Riele oraz elegancki lunch w hotelu Bristol zostali zaproszeni redaktorzy naczelni, szefowie działów mody, dziennikarze, przedstawiciele działów reklamy najważniejszych wydawnictw, projektanci i styliści. Szwajcarskie zegarki Albert Riele oglądali i przymierzali m.in. Teresa Rosati, Tomek Ossoliński, Maciej Zień, Bartek Michalec (Zuo Corp.), Łukasz Jemioł, Dorota Williams, Tomek Jacyków, Dorota Wróblewska, Agnieszka Jastrzębska, Agnieszka Ścibior, Agustin Egurrola.

zegarki3

Całość imprezy poprowadził miłośnik dobrych zegarków Olivier Janiak

zegarki2

zegarki4

Zegarki SWISS MADE

Zegarki Alber Riele to nowe podejście i zupełnie nowy standard marki Apart. Znakomita jakość komponentów idzie w parze z bezkonkurencyjnością w cenie. Szwajcarskie pochodzenie zegarków mówi samo za siebie – to jakość i wiarygodna rekomendacja. Te modne zegarki mają niezawodne mechanizmy Ronda, szafirowe szkło z warstwą antyrefleksyjną, wysokogatunkowa stal szlachetna, motylkowe zapięcie pasków. Dodatkowym atutem jest wyjątkowe wzornictwo oraz nowoczesna elegancja w designie. Taki zegarek to świetny pomysł na prezent!

Jak wyglądają te modne zegarki?

Zegarki są godne polecenia, prezentują się ponadczasowo i modnie. Nudzi@ra szczególnie poleca kolekcję GALA, która targetowana jest dla Kobiet, to łagodna, pięknie sfemnizowana i piękna, kolejna twarz marki Apart:

zegarek1 zegarek2

Wpadł Ci w oko któryś z tych pięknych zegarków? Pamiętaj, że zegarek to towar ponadczasowy i jeśli nie wiesz co wybrać na prezent, to zegarek może okazać się strzałem w 10!