Wiedziałaś, że były Dody – Radek Majdan został gitarzystą! Tak, tak, jego kariera piłkarska dobiegła końca i teraz Radzio realizuje swoją największą pasję, czyli grę na gitarze. Razem z kumplami założyli na Pomorzu zespół Trash i niedawno wydali pierwszy singiel. Zespół grywa już koncerty, a zaangażowanie chwali sama Doda. Co z tego będzie, czy Trash ma szansę na sukces w polskim showbiznesie? Znane nazwisko pomoże się przebić?

Zespół Majdana to nie amatorzy, większość z chłopaków grała lub grywa u Dody! Widać, że relacje między dwojgiem byłych małżonków zdecydowanie się ociepliły skoro Doda pożyczyła Radkowi swoich najlepszych muzyków! Jeden z muzyków gra również z Patrycją Markowską, a więc skład mocny…

Zespół Majdana: kto w składzie?

Najsłynniejsze nazwisko to sam Majdan oczywiście, gra na gitarze. Znajdziemy tutaj również wokalistę i gitarzystę Piotrka Koncę, Sebastiana Piekarka, który również gra na gitarze i śpiewa, gitara basowa to Marcin Kleiber, a na perkusji Radosław Owczarz. Wszyscy Panowie dobijają 40stki i postanowili spróbować raz jeszcze własnych sił. Zespół ma mocne, rockowe brzmienie i właśnie na twardych rockmanów się kreuje. Co z tego wynikło?

zespół Majdana

Radosław Majdan/KAPiF

Singiel…

Zespół Majdana wydał niedawno pierwszy singiel pt. Na niby, szykują się również kolejne piosenki! Czy mają szansę się wybić takim imagem jaki prezentują?

Radek jak nowy

Nudzi@ra zauważyła dużą zmianę w samym Radosławie. Majdan znów nabrał pewności siebie i jest nieco bardziej powściągliwy niż kiedyś. Pokazywał się kilka razy innymi kobietami, w tym z Anną Prus, z którą nie znalazł wspólnego języka, ale chyba serce byłego piłkarza jest jeszcze wolne, sam zainteresowany przyznaje, że rozpoczyna nowy etap w życiu i wiąże się to ze zmianą wizerunku. Przystojny z niego gitarzysta!

Radek Majdan

Radosław Majdan/KAPiF

Kariera?

Zespół Majdana wystąpił już w Dzień Dobry TVN, gdzie promowali swój najnowszy przebój ,,Na niby”, wszyscy ubrani mocno na rockowo, niektórzy z imponującą kolekcją tatuaży na rękach. Nudzi@ra jest ciekawa, czy Radek znów zabłyśnie w mediach – tym razem jako wschodząca gwiazda rocka!