Złote buty pojawiają się i znikają z polskiej mody, ale tym razem znów zagoszczą, a wiosną będą ważnym elementem stylizacyjnym. Kto nosi już złote szpilki i z czym je zestawiać, żeby nie przesadzić z modną stylizacją?

Złote buty były bardzo modne w latach 90., noszono je do garsonek a la Chanel, te buty mają w sobie to ,,coś” co przyciąga wzrok. W tym sezonie złote buty będą wyjątkowo dobrze się sprzedawały w Polsce, a jedna z celebrytek już wie co będzie modne! Jest nią była dziewczyna Borysa Szyca Zosia Ślotała, która robi wszystko, żeby utrzymać się na fali polskiego showbizu!

Niech się świeci!

Do czego pasują złote buty? Przede wszystkim do bieli i kremu, wyglądają razem elegancko i bogata, a kto nie wie o tym lepiej jak była stażystka paryskiego Vogue’a Zosia Ślotała (tak, tak Zosia ma wykształcenie z ,,mody”). Udało się połączyć delikatną sukienkę z baskinką i złote szpilki. Jak wyszło? Ślotała nie należy do najchudszych dziewczyn, a w tej stylizacji udało się ukryć co nieco. Jak Ci się podoba taka odsłona złotych szpilek?

złote buty

Zofia Ślotała coraz wyżej w szołbiznesie!/fot.KAPiF

Zwróć uwagę na przyciągający makijaż oka stylistki, kreska na tzw. ,,jaskółkę” będzie również bardzo modna w nadchodzącym sezonie, wracają lata 60 i 70 jeśli chodzi o trendy makijażowe! A teraz przyjrzyjmy się raz jeszcze tym cudownym szpilkom Zosi:

była Borysa Szyca

Te same buty!

W tych samych butach kilka razy? Widocznie celebrytka nie idzie ślepo za modą i odważyła się pokazać w tych samych butach kilka razy. Nic w tym dziwnego, bo złote szpilki pasują to każdego, większego eventu!

Zosia Ślotała

Zosia Ślotała lubi modę/fot.KAPiF

Takie szpilki bardzo dobrze wyglądają z czernią, dają wtedy lekko rockowy glam look. Pamiętaj, że w tym sezonie styliści odradzają wkładanie rajstop do tego typu obuwa (możesz zawsze zdecydować się na pończochę).

Zofia Ślotała

Ciekawe, czy odważyłabyś się założyć takie wystrzałowe buty do stylizacji dziennej?