Zegarek był zawsze symbolem statusu, kiedyś zarezerwowany tylko dla mężczyzn, dzisiaj stał się dodatkiem biżuteryjnym dla Nas Kobiet. Każda z Nas chciałaby pewnie mieć w swojej kolekcji piękny, złoty zegarek, najlepiej wysadzany diamencikami, czy perełkami. Niestety jest jeden mankament tego cudownego świecidełka – CENA:( Zegarki, szczególnie te złote, z bransoletą są bardzo drogie, stąd raczej omijamy sklepy jubilerskie. Za ile kupisz taki zegarek?

Długo nudziara szukała sklepu w którym znajdziemy nie tylko ładne, klasyczne zegarki, ale również w przyzwoitej cenie. Nasza wycieczka po Galerii Handlowej skończyła się fiaskiem, gdyż ceny zegarków, które nam się podobały zaczynały się od 500zł wzwyż! I wtedy olśnienie, gdzieś na plakacie reklama sklepu LORUS, reklamuje jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek młodego pokolenia, stworzonej przez SEIKO i faktycznie zegarki Nas nie tylko zaskoczyły swoją elegancją, ale również konkurencyjną ceną. Ile kosztują zegarki Lorus? Od 150zł do 250zł za naprawdę świetne modele!

Wszystkie zegarki firmy LORUS posiadają kwarcowy mechanizm, stalowe bransolety koloru złotego, mosiężne koperty, mineralne szkiełko, białe tarcze, są wodoszczelne imają dwa lata gwarancji. Zegarki są żywotne i prezentują się na kobiecej ręce bardzo elegancko. Wiecie, że złoto optycznie wyszczupla nadgarstek?

Zegarki w ostatnich latach zyskały znów dużą popularność, kiedyś każda Kobieta miała na ręce zegarek, który spełniał rolę biżuterii, ale czasy się zmieniły i w dobie bransoletek, sztucznej biżuterii i pięknych wyrobów jubilerskich, zegarki szukają swojego miejsca. Zegarki firmy Lorus to porządny towar i warty polecenia! Masz już taki zegarek, jak Ci się go nosi?