Marta Żmuda Trzebiatowska to spektakularna kariera, która zaczęła się w Magdzie M.! Odkąd zaistniała w szołbiznesie była związana z dużo starszym od niej tancerzem Adamem Królem, z którym zresztą wystąpiła w Tańcu z Gwiazdami i o mały włos nie wygrała show TVNu!

W mediach od dawna chodziły plotki, że Żmuda-Trzebiatowska i Adam Król mają kryzys w związku. Najgłośniej mówiło się o rozstaniu, gdy Żmuda-Trzebiatowska kręciła serial Julka i sama w wywiadach mówiła, że podróżuje pociągami i że jej życie nie wygląda już tak samo…

Żmuda oficjalnie ogłosiła, że znów (po wielu latach) jest singielką w Gali, gdzie udzieliła ,,wywiadu-rzeki” w którym przyznała, że w jej życiu zawsze chodziło ,,o kogoś” (nie wymieniła tancerza z nazwiska), a teraz chce zabrać się za siebie i poświęcić czas tylko sobie…

1

Marta Żmuda Trzebiatowska/KAPiF

Nowa Marta?

Pierwszym krokiem jaki zrobiła ,,nowa Marta” było podpisanie współpracy ze znaną marką odzieżową Mohito. Marta współuczestniczyła w projektowaniu ubrań i promocji, reklamę do tego przedsięwzięcia kręciła z marką Mohito w Paryżu! Kampania okazała się wielkim sukcesem, a ubrania z kolekcji Marty Żmudy-Trzebiatowskiej rozchodzą się teraz w okresie karnawałowo-świątecznym jak świeże bułeczki!

marta

Mat. promocyjne LPP Group

Kolejnym krokiem było rozliczenie się z przeszłością i publiczna informacja, że odcina grubą linią etap związku z Adamem Królem w wywiadzie dla Gali.

Nowy Look?

Ostatnio Marta Żmuda-Trzebiatowska pokazała się w teatrze Kwadrat na spektaklu ,,Ciotka Karola 3.0”, gdzie wyglądała już na odmienioną! Nudziara zauważyła, że Marta lekko przybrała na wadze i teraz wygląda jak w Magdzie M. To bardzo dobrze, bo w tej odsłonie Marta podoba się nudziarze dużo bardziej!

3

W teatrze Kwadrat zaprezentowała się w śliwkowe sukience w stylu Ameryki lat 50., długich zamszowych kozakach w kolorze ciemnej szarości i pięknym naszyjniku. Oj, Marta potrafi się ubrać…

Nudziara jest bardzo ciekawa, czy życie singielki spodoba się Marcie, czy będzie tak jak z Anną Muchą (długi związek z Wojewódzkim, a później rodzina z Marcelem Sorą)!

2

Marta Żmuda Trzebiatowska/KAPiF

Nudziara lubi Martę i trzyma za nią mocno kciuki!