Wiesz od kogo zaczął się boom na kolorowe adidasy? To nie był pomysł wielkich projektantów mody, ale Senegalki na stałe mieszkającej w Londynie i do szaleństwa zakochanej w modzie. Ma 24 lata, a na swoim koncie staż w międzynarodowej agencji modelek i tytuł Redaktor Mody w magazynie Wonderland. 

Dzisiaj nudziara przybliża sylwetkę znanej szafiarki i modystki Julii Saar Jamois od której uczą się polskie blogerki modowe. Kim jest Julia i skąd zamiłowanie do kolorowego stylu vintage przyniosło jej olbrzymie pieniądze i sławę?Mówią, że…

…trzeba robić to co się kocha, a pieniądze przyjdą same i tak jest w przypadku Julii, ta szafiarka wychowała się praktycznie na targu Brixton w Londynie, gdzie jej mama Senegalka sprzedawała ubrania vintage. Julia zakochana w barwie i prostocie wykorzystała to potem zakładając jednego z najbardziej poczytnych blogów za granicą!

Jaka Ona Jest?

Mówi, że jest zawsze spóźniona, stąd to wielkie afro na głowie. Nie był to specjalny zamysł, po prostu tak układają się Jej naturalne włosy, wystarczy trochę lakieru na włosy i gotowe! Lubi mocno imprezować  i palić papierosy, ale tylko, gdy ma na to czas, bo praca jest dla niej najważniejsza. Ta znana blogerka to również modelka! Chodziła na pokazach dla marki Diesel, czy Fred Perry. Ale takie życie nie do końca jej pasowało i zajęła się pisaniem o modzie?

Zwariowany styl vintage

Ta sławna szafiarka uwielbia łączyć kolory, wszystko jest utrzymane w stylu vintage. W jej stylu widać wpływy zatłoczonych ulic Londynu; dużo jeansu, wzorów i kolorów, wygodnego obuwia sportowego. Gdy zaczęła wkładać kolorowe buty Nike, Europa oszalała na ich punkcie! Teraz, można dostać nawet kolorowe trampki na koturnach, które Julia także bardzo lubi! Balenciaga jest jej ukochanym wzorem do naśladowania.

Ciekawe jesteśmy, czy ta znana blogerka modowa podoba się Tobie, co sądzisz o jej stylu?