Ostatnia edycja Top Model dobiegła końca, nudziara była wielką fanką tego programu i szkoda, że pod znakiem zapytania stoi kręcenie kolejnych edycji. W ostatniej odsłonie show, gdzie zwyciężczynią została Zuza Kołodziejczyk, dziewczyny były bardzo charakterystyczne…Ile z nich robi karierę? Malutko….

Której ,,udało się”? To się jeszcze okaże, ale na wybiegach modowych często widzimy właśnie Zuzę Kołodziejczyk, której zdarzają się ważne sesje za granicą oraz Renatę Kurczab, której urodę zauważono nawet w USA! W naszym, kochanym showbiznesie głośno jest z kolei o Marceli Leszczak, która niewiele sobie robi z negatywnych opinii i brnie do przodu!

Alex Caprice

Marcela Leszczak/KAPiF

To ma być kariera?

Tak chyba myślą sobie zazdrosne koleżanki z programu, które zresztą nieraz dały upust tego co myślą o Marceli. Ale to nie zraża modelki, która regularnie pokazuje się na ściankach, uczestniczy w warszawskich eventach, chodzi po wybiegach no i ,,gra” w serialu ,,Miłość na bogato”, który w internecie ma podobno więcej odsłon niż oglądających w telewizji! Marcela prowadzi również swoją stronę na Fb i widocznie nie przejmuje się negatywnymi komentarzami, których jest tam dość sporo…

Marcela Leszczak

Marcela Leszczak/KAPiF

Alex Caprice, czyli kto?

Marcela od jakiegoś czasu pojawia się na imprezach z Rosyjskim projektantem mody Alexandrem Chumakou, który chce zrobić karierę głównie w Polsce sprzedając ciekawe i kolorowe marynarki, których nie kupisz w zwykłym sklepie z garniturami. Projektant szkolił się we Włoszech pod okiem specjalistów, a jego pomysły na marynarki są naprawdę imponujące. Czy tak Marcela Leszczak chce zaistnieć w szołbiznesie, a może to faktycznie miłość? Ta znana para nie szczędzi sobie czułości nawet w centrach handlowych!

znana para

Marcela Leszczak/KAPiF

Co dalej?

Marcela zapowiada, że na tym nie poprzestanie. Chciałaby chodzić po wybiegach zagranicznych, zostać również modelką high fashion, a ma na to szansę, bo jej uroda jest dość rzucająca się w oczy. Nudziara podejrzewa, że i jej angielski się poprawił, jako, że chłopak Marceli Leszczak posługje się prawododobnie tym językiem!

Czy ta znana para podoba Ci się?