Michał Żebrowski, aktor i właściciel Teatru 6 Piętro w Warszawie pojawił się wraz ze swoją ciężarną żoną Aleksandrą na Rozdaniu Nagród Fashion Magazine i chyba żadna z celebrytek nie wzbudziła takiego zainteresowania jak Pani Żebrowska. Dlaczego?

Żona Michała Żebrowskiego lubi prowokować i już kilka razy pokazała to swoimi kreacjami. Nie wstydzi się ryzykować i różnie na tym wychodzi! Tym razem zaskoczyła nawet nudziarę swoją stylizacją, którą chyba trzeba nazwać TOTAL KORONKA.

Jak wypadła żona Żebrowskiego?

Dziwnie. Może gdyby kreacja kończyła się przed kolanem, funkcjonowała jako sukienka to faktycznie żona Żebrowskiego wyglądałaby uroczo (tym bardziej, że ciąża jej służy, bo ma bardzo ładną twarz – promienistą i wypoczętą!), ale ta ,,kreacja” przed kolanem się nie kończy i a la koronkowa sukienka przechodzi w koronkowe leginsy (?), ogólnie stanowi to całość a la pajacyk.

żona Żebrowskiego

Żebrowscy/KAPiF

Gwiazdą być…

Aleksandra nie chce chyba żyć tylko w cieniu męża, nieraz podkreślała, że nie w głowie jej siedzenie w domu! Lubi łączyć skórę z koronką (to dwa jej ulubione materiały patrząc na systematyczność prezentowania się w nich), odważne dekolty, mocno wyeksponowane plecy, czy nogi, a teraz zaznaczony brzuszek obcisłym ,,pajacykiem”. Chyba Ola Żebrowska faktycznie chce zostać gwiazdą!

Podobna do Rubik?

Wiele internautek dostrzega podobieństwo Aleksandry Żebrowskiej do słynnej modelki, Anji Rubik. Obie Panie są wysokie, mają nieco pociągłą twarz i duże oczy! Anja, tak samo jak Ola lubi odważny styl ubierania się, często widujemy ją z wyeksponowanym ciałem, a nawet bez bielizny! W magazynach jej profesjonalne zdjęcia to również te nago – Anja nie wstydzi się własnego ciała!

żona Michała Żebrowskiego

Ola Żebrowska/KAPiF

Jak się poznali?

Ola ma dopiero 24 lata! Jest aż o 18 lat młodsza od Michała. Aleksandra Adamczyk znała się z Michałem od ,,małego”, gdy on miał 18 lat ona miała 5 i rodziny się przyjaźniły. Później Michał poszedł swoją drogą, a Ola dorosła. Spotkali się po latach na lekcjach języka angielskiego, ale chemii nie było. Zaiskrzyło dopiero w 2009 roku kiedy wpadli na siebie przypadkiem i poszli na kawę. Michał stwierdził wtedy, że już wiedział, że to będzie jego żona! Mają 3 letniego synka Franciszka, a teraz na świat przyjdzie drugi bobas!

kim jest żona Żebrowskiego

Ola Żebrowska/KAPiF

Kim jest żona Żebrowskiego?

Ola skończyła ekonomię, jej rodzina jest w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie Tata dostał pracę na placówce. Żona Żebrowskiego czasem pomaga w papierach przy Teatrze 6 Piętro, ale sam mąż chętniej widziałby ją w domu

Jej ulubionym aktorem jest Ryan Gosling, Ola przyznała kiedyś, że ,,widziała więcej filmów z Goslingiem niż z własnym mężem!”