Ta wiadomość pojawiła się w mediach całkiem niedawno, chociaż wszystkim wydawało się, że i tak związek pomiędzy młodym aniołkiem Victoria’s Secret Erin Heatheron, a aktorem Leonardo Dicaprio, którego chyba Wam nie trzeba przedstawiać, nie przetrwa długo, przez dziwne upodobania Leo..

Spotykali się przez jakieś 10 miesięcy, a Erin jest o 15 lat młodsza od amanta lat 90tych, w którym kochały się tłumy nastolatek po obejrzeniu Titanica. Niestety tamtego przystojnego, szczupłego blondyna już nie ma – Leo zdecydowanie przytył, zapuścił brodę i w kuluarach mówi się, że przestał dbać o higienę…Czy związek z dużo starszym facetem ma sens? Czy to prawda, że, gdy mężczyzna ma już wszystko zaczyna zmieniać partnerki na coraz młodsze?..

Dicaprio zdecydowanie gustuje w modelkach. Był związany z takim sławami jak Gisele Bundchen, czy Bar Rafaeli. Z młodziutką Erin nie wróżono mu przyszłości, nie ze względu na różnicę wieku, ale na zaniedbanie Leo właśnie.  Podczas gdy modela starała się zawsze wyglądać pięknie, dba o siebie, Leo nie po drodze do fryzjera, czy na siłownię. Bardzo się zapuścił, podobno jego skąpe dbanie o higienę było pośrednią przyczyną zerwania. Od pewnego czasu Dicaprio jest zdeklarowanym obrońcą matki ziemi, nawołuje do używania naturalnych kosmetyków, rezygnacji ze zbyt częstego używania wody i środków chemicznych i jazdy samochodem (sam przerzucił się na rower). Zresztą zobaczcie same:

Związek ze starszym mężczyzną?

W USA mało kogo raziła różnica wieku między Leo i Erin, ale w naszym kraju, gdy pod rękę idą ze sobą starszy mężczyzna i dużo młodsza dziewczyna to czują na sobie spojrzenia innych ludzi i te uśmieszki puszczane ukradkiem, to nadal taboo. W mediach polskich jest coraz więcej takich par np. Cezary Pazura i jego żona.

Dlaczego tak jest, że społeczeństwo ma problem z akceptacją takich związków?

Pewnie wynika to ze polskim stereotypów. Polakom wydaje się, że jeśli młoda dziewczyna jest w związku ze starszym facetem to pewnie ,,leci na jego portfel”! A przecież w takim związku to pieniądze mogą być tylko dodatkiem przecież. Starszy facet jest bardziej doświadczony życiowo, daje poczucie bezpieczeństwa i oparcie, a co ważne – stabilizację finansową (co wcale nie jest grzechem!). Młoda kobieta wnosi w taki związek z kolei powiew świeżości, nowe perspektywy, radość, wesołość.

Czy to ma sens?

Taki związek ma powodzenie, ale tyko wtedy, gdy nie jest budowany na krzywdzie innych ludzi, niezależne, czy to kobiet, czy mężczyzn, a często o tym się zapomina, że ktoś może cierpieć.

A czy to prawda, że spełniony facet zaczyna bawić się kobietami?

Faceci, którzy wszystko już osiągnęli (dojrzale single) prawdopodobnie byli zbyt zajęci pracą, aby zainteresować się kobietami. Nie jest prawdą, ze taki facet zmienia kobiety jak rękawiczki, najczęściej zmienia je do momentu, kiedy trafi na taką kobietę, która jest dla niego po prostu, która go oczaruje i wyglądem i intelektem, czasem tylko jednym, zależy czego szuka.

Jakie błędy popełnia się w takim związku?

O każdy związek trzeba dbać i pamiętać, że należy również dawać, a nie tylko brać. Najczęstszym błędem popełnianym przez młode Kobiety w związku ze starszym facetem jest nastawianie na branie (zakupy, wyjazdy, prezenty), dają mało od siebie, bo są przekonane, ze facet ma już wszystko, że nie potrzeba mu nic do szczęścia – a to nieprawda, mężczyźni lubią inwencję, niekoniecznie związaną z dużymi kosztami finansowymi. Pamiętajcie, więc Kobitki związane ze starszym facetem – On nie jest od wszystkiego:)

Dziewczyny do tego tematu nudziara.pl jeszcze będzie wracać, dziś to tylko wstęp, miejmy nadzieję, że w naszym społeczeństwie coś się zmieni, sposób myślenia przede wszystkim, że ludzie przestaną myśleć stereotypowo – to nasze życzenie na dziś, oby się spełniło!