Dziennikarka i prezenterka telewizyjna i radiowa Agnieszka Szulim nabiera rozpędu! Pani Agnieszka poprowadziła konferencję TVN Style i dostała, aż dwa programy w ramówce! Coś czujemy, że Agnieszka Szulim urośnie na największą gwiazdę TVNu! Jak zaczynała Agnieszka? Gdzie pracowała i czy styl ubierania Agnieszki Szulim jest faktycznie tak kontrowersyjny?

Kim jest Agnieszka Szulim?

Piękna dziennikarka kończy w tm roku 35 lat, skończyła Dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowe studium Formy Dziennikarskie w Akademii Telewizyjnej TVP. Agnieszka to rodowita Warszawianka, w wywiadach często przyznaje, że ma kilka ulubionych miejsc w stolicy. Była bardzo pilną uczennicą, na studiach poznała swojego przyszłego męża Adama Badziaka – wyścigowca, z którym tworzyli przez kilka lat udane małżeństwo. Niestety, ich drogi rozeszły się niedawno, Agnieszka jest po rozwodzie, mówi, że dobrze czuje się z samą sobą, prowadzi takie życie jakie zawsze chciała. Obecnie jest związana z Maćkiem Żakowskim, synem publicysty Jacka Żakowskiego. Jej wybranek jest warszawskim, młodym biznesmenem!

Agnieszka Szulim

Agnieszka Szulim/Ramówka TVN Style/KAPiF

Jaka jest Agnieszka?

Pewna siebie, przebojowa, ma pazur. Lubi dobrą zabawę i życie w wielkim mieście. Ale nieraz pokazała, że ma wielkie serce, szczególnie, gdy chodzi o los zwierzaków. Niedawno, przyznała w również, że współczuje sytuacji w jakiej znalazł się Maciej Stuhr i jego rodzina. Może przebojowa Agnieszka to faktycznie dobra i empatyczna dziewczyna, a tylko media inaczej ją kreują?

CV Pani Szulim

35-latka może pochwalić się dużymi osiągnięciami jak na tak młody wiek, była związana z Programem 1 Polskiego Radia (prowadziła audycję ,,Obudź się”), a od 2005 roku była jedną z jasnych gwiazd TVP po wygranym castingu, w którym wzięła udział podobno przypadkowo! Mocna pozycja w porannym programie TVP ,,Kawa, czy herbata” była podparta dużą sympatią widzów Telewizji Polskiej, prowadziła również ,,Pytanie na Śniadanie” w TVP2. Głośne było jej rozstanie z Telewizją Polską, miała powiedzieć kilka przykrych słów o legendach dziennikarstwa TVP, przeszła do TVNu, a razem z Kubą Wojewódzkim współprowadzi również ,,Poranny WF” w Radio Esca Rock!

Styl ubierania Agnieszki Szulim

Agnieszka lubi się bez dwóch zdań wyróżniać! W jej guście są mocno neonowe ubrania, asymetryczne buty w soczystych kolorach, często pojawia się również w motywach kwiatowych lub zwierzęcych. Kocha oversizowe torebki i okulary przeciwsłoneczne. Dużą uwagę przykłada do włosów, styl ubierania Agnieszki Szuli zmieniał się tyle razy, że nie sposób za nią nadążyć!

Nudzi@ra lubi Agnieszkę Szulim i stawia jej dużą kawę za styl bycia!