Anja i Sasha, czyli światowe małżeństwo, które już kolejny raz bierze udział w szczególnej sesji dla Apart! Nudziara ma dla Ciebie relację z sesji i porcję świeżutkich zdjęć! Jak Ci się podoba? Może Apart to dobry wybór na prezent pod choinkę?

Ośnieżone choinki. Piękne, zimowe wzory wymalowane przez mróz na szybach. Ciepły blask rozgrzanego do czerwoności kominka. Urok przytulnych, drewnianych wnętrz. Święta spędzone w polskich górach. Niepowtarzalne. Nieskazitelne. Niezapomniane! I takie właśnie  święta ubogaca Anja i Sasha w swojej ostatniej sesji zdjęciowej dla Apart!

sesja8

zdj. Marcin Tyszka dla Apart

sesja7

zdj. Marcin Tyszka dla Apart

Klasyczny, rustykalny wystrój górskiej chaty, przełamany eleganckimi, wysmakowanymi stylizacjami. To nie Aspen, to Zakopane! Magiczny świat zaklęty w kadrach najnowszej sesji zrealizowanej dla APART – powstały zarówno wspaniałe zdjęcia, jak i urzekający świąteczną atmosferą spot telewizyjny.

sesja6

zdj. Marcin Tyszka dla Apart

sesja5

zdj. Marcin Tyszka dla Apart

Sesja zdjęciowa promująca najnowszą, świąteczną kolekcję APART z udziałem Anji Rubik i Sashy Knezevica to już czwarta realizacja topowego małżeństwa świata mody do APART. Wyjątkowym gościem na planie był piesek pary – uroczy Charlie, który zapozował z Anją i Sashą do jednego ze zdjęć.

sesja

zdj. Marcin Tyszka dla Apart

sesja3

zdj. Marcin Tyszka dla Apart

Sesja prezentuje szeroki wybór biżuterii z najnowszej kolekcji – zarówno luksusową biżuterię z diamentami i kolorowymi kamieniami szlachetnymi, nowoczesne wzory z ceramiki, złota, a także srebra i innych jubilerskich materiałów. Na uwagę zasługuje debiut w sesji szwajcarskich zegarków Albert Riele – nowości w ofercie Apart.

sesja2

zdj. Marcin Tyszka dla Apart

sesja1

zdj. Marcin Tyszka dla Apart

Autorem zdjęć jest Marcin Tyszka. Reżyserem-operatorem jest Arkadiusz Tomiak. Stylizacje przygotowała Agnieszka Ścibior. Kampania zadebiutowała w połowie listopada 2013 r.

Jak Ci się podoba ta sesja? Anja i Sasha nadają się?