Wchodzisz na bloga Kasi Tusk? Ostatnio wokół samej Kasi oraz jej bloga rozpętała się kolejna plotkarska afera, kiedy Newsweek opublikował artykuł, w którym stwierdził, że Kasia zarabia ponad 50 tysięcy miesięcznie na swoim blogu modowym…

Chyba ktoś pozazdrościł Kasi, bo rewelacje na temat tego ile zarabia na blogu pojawiają się ciągle w sieci, a autorzy prześcigają się w kosmicznych sumach jakie wpływają na konto córki premiera. Czy to możliwe, że Kasia zarabia aż tyle pieniędzy na swoim blogu? Sama zainteresowana nie udziela informacji na ten temat, wiemy natomiast, że jakieś pieniądze na konto Kasi wpadają i nie ma się czemu dziwić, prowadzenie poczytnego bloga modowego to ciężka praca – przyznaje inna słynna polska blogerka modowa Macademian Girl, która słynie z kolorowych stylizacji i oryginalności.

Blog o modzie  Kasi Tusk jest pełen stylizacja samej bohaterki

Ile trzeba zapłacić za reklamę na Makelifeeasier (blog Kasi Tusk)? Najnowsze wydanie tygodnika Flesz twierdzi, że za artykuł delikatnie promujący dany produkt trzeba zapłacić od 1 tyś do 3 tyś. Jeśli do reklamy dopięty jest aktywny link do strony, cena wzrasta do 6 tyś! Wszystkie te rewelacje Kasia Tusk skwitowała prostym oświadczeniem, w którym stwierdza, że informacje nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością (niestety), a kwotom o jakim rozpisują się gazety bardzo daleko do rzeczywistości!

Kasia lubi prosty i klasyczny styl

Kasia Tusk należy do niszowego grona blogerek modowych, które nie występują w programach śniadaniowych, nie afiszują się również na ściankach. Córka premiera rzadko bywa na warszawskich salonach, woli spędzać czas, ze swoim ukochanym, od którym zna się od Liceum! Stanisławem Cudnym, z którym jest zaręczona od 2012 roku. Skoro, więc Kasia nie lubi bywać, jak zarabia? Blog generuje pewnie jakieś zyski, na popularność może wpływać znane nazwisko, ale jedno jest pewne – Kasia to taka sama dziewczyna jak my, nie ubiera się u paryskich projektantów, woli modne ciuchy z sieciówek, w dodatku ma poczucie stylu i jak przyznaje gazecie Flesz Tomek Jacyków – łatwo się z nią utożsamiać, bo nie wywyższa się!

Czy ta skromna dziewczyna naprawdę zarabia tyle pieniędzy na blogu?

Ciekawe co ty myślisz o blogu Kasi Tusk? Czytujesz? Nudziara kibicuje Kasi, a sam blog Kasi Tusk jest niczego sobie! A nawet jeśli Kasia zarabia sporo na blogu, to przecież nikomu nie zabrała:)