W amerykańskich serialach można napatrzyć się jakie trendy modowe za niedługo będą w Europie Zachodniej, a później u Nas w Polsce. I tak oto one: BLUZY Z FOTO-NADRUKAMI, spódnice i legginsy, które wyglądają jak zdjęcia z Polaroida na ubraniach, są bardzo modne w USA, chodzi w nich wiele gwiazd serialowych. Zobaczcie jak wyglądają, gdzie można je kupić i ile kosztują…

Co łączy lądowanie na Księżycu, garść wielokolorowych pigułek kojarzona z dr Housem, kościołowe witraże, czy hamburgera z frytkami? To, że niesamowicie prezentują się na bluzach z foto-nadrukami, wyglądają jak małe dzieła sztuki, niczym zdjęcia z Polaroida, nasycone barwami, wyostrzone i charakterystyczne, pasują do luźnego stylu nastolatków, ale można zakładać je również do szpilek i skórzanej spódnicy: oto HIT gwiazd z amerykańskich serialów: bluzy z foto-nadrukami. Co ciekawe możesz kupić je w internecie od ręki!

Znajdziesz tutaj bluzy damskie. Co ciekawe w takich sklepach można zakupić nie tylko bluzy z podobnymi nadrukami polaroidowymi, ale również legginsy i spódnice! Zobaczcie:

Ceny:

Za taką modną bluzę z foto-nadrukiem trzeba zapłacić 179zł, spódniczka to wydatek rzędu 89,00zł, a legginsy to 120zł. Pomysł jest naprawdę niesamowity!

Z czym to nosić?

Opcji jest całe mnóstwo. Najprościej i najwygodniej zestawić bluzy z foto-nadrukami z niebieskimi jeansami (dość krótkimi) i tutaj akurat widzicie ciężkie buty z H&Mu, fajnie będzie wyglądał również z baletkami. Za granicą dziewczyny zakładają do tego nawet kuse, króciutkie spódnice i czarne szpilki, wygląda to ciekawie.