Brązowa spódnica z ekoskóry była już modna w ubiegłym sezonie. Skórzane materiały to upodobanie sióstr Kardashian, a w szczególności Kim, która nie odmówi sobie zakładania skórzanych rzeczy.

Prezentowana tutaj spódnica pochodzi z najnowszej kolekcji rozrastającego się sklepu DeeZee i możesz ją zakupić przez internet za 95,00zł. DeeZee ma standardową rozmiarówkę, więc z doborem odpowiedniego rozmiaru nie powinno być problemu!

Z czym zestawiać taką spódnicę?

Jak przystało na podpalany brąz, kolor ten bardzo lubi być zestawiany z innymi dość głębokimi kolorami, a więc będzie lubił się z granatami, szafirami, a nawet kolorami lazurowymi. Jeśli brązowa spódnica podoba Ci się szczególnie powinnaś zainwestować w szpilki w kolorze nude, które świetnie podkreślą kolor brązowy Twojej kiecki.

Więcej zdjęć naszej dzisiejszej bohaterki z DeeZee:

brązowa spódnica

Brązowa spódnica/mat. prasowe DeeZee

brązowa spódnica

Pasuje i starszym i młodszym Paniom!

modna spódnica

Krótka, czyli tylko dla nastolatek? Skądże!

Taka spódnica pasuje nie tylko bardzo młodym dziewczynom, ale również trochę starszym. Jeśli nie czujesz się pewnie w długości, zawsze możesz poszukać w internecie dłuższego modelu. Nie zapominaj, że taka modna spódnica ma przede wszystkim podkreślać Twoje atuty, a my Polki nie mamy się czego wstydzić!

W czym to prać?

Odwieczny problem przy zakupie ubrań ze skóry i ekoskóry: czy warto? czy wytrzyma pierwsze pranie? Zwolenniczki prania w pralce raczej nie będą zachwycone, bo spódnicę z tego rodzaju materiału pierze się ręcznie! W dodatku nie mogą być to produkty bardzo ,,ciężkie”. Jeśli chcesz, żeby Twoja spódnica z ekoskóry nie skurczyła się, albo żeby nie stało się z nią coś gorszego to możesz uprać ją w płynie do prania np. Biały Jeleń. 

Nie używaj już płynu do płukania, bo możesz spowodować efekt odwrotny do zamierzonego!