Wiele kobiet unika w makijażu bronzera jak ognia, bo kosmetyki tego typu są najczęściej bardzo mocno napigmentowane, po prostu zbyt brązowe i dają brzydki, nienaturalny efekt, często wyglądają jak ,,placki” na twarzy. Nudziara przedstawia dzisiaj produkt, który od lat bije na głowę inne tego typu, to bronzer wielofunkcyjny, łatwy w nakładaniu i świetnie wyglądający w słońcu!

Betty-Lou Manizer

Nudziara przedstawia bronzer Betty-Lou Manizer firmy The Balm. Jest to puder prasowany 3w1, który mieni się drobinkami złota. Nie jest to typowy kosmetyk do konturowania, ale zasługuje na swoje pięć gwiazdek, bo daje efekt ładnie przyciemnionych kości policzkowych! Jest on ,,trzecią siostrą” dwóch pozostałych produktów do policzków z The Balm.

bronzer

Betty-Lou Manizer The Balm/mat. cocolita.pl

Zachód wie co dobre

Firma The Balm słynie z kosmetyków porządnej jakości i nie dziwnym jest, że ma tak dobre opinie w internecie. Kultowe cienie do powiek, rozświetlacze i bronzery sprzedają się na zachodzie jak ciepłe bułeczki. The Balm dociera również do coraz większego grona Polek, które trochę się na makijażu znają i wiedzą co dobre.

dobry bronzer

Bronzer Betty-Lou jest prasowane/ mat. cocolita.pl

Jakie opnie w internecie?

Od tego zacznijmy, bo internet jest chyba najlepszą konsultantką, która sprawnie może coś doradzić lub odradzić. O bronzerze The Balm Betty Lou-Manizer można poczytać następujące opinie:

[quotes] Produkt oceniam wysoko- pół gwiazdki odjęte za dostępność, drugie pół za kolor. Określony jako bronzer, jest bardziej koloryzowanym rozświetlaczem. Lepiej sprawdza się w roli błyszczącego, wielowymiarowego różu na policzki niż bronzera- czyli produktu podkreślającego lub imitującego opaleniznę /wizaz.pl  [/quotes]

[quotes]  Latem kolor Betty-Lou Manizer jest dla mnie idealny. Bronzer fantastycznie podkreśla letnią opaleniznę. Równo się nakłada, dobrze rozcięta. Nie ma efektu policzków napompowanych do granic możliwości /wizaz.pl[/quotes]

[quotes]  Betty-Lou Manizer jest to bronzer z rozświetlaczem, puder ten nie nadaje się do konkurowania, stąd to okazjonalne używanie od święta /wizaz.pl [/quotes]

1

Gdzie kupić i za ile?

Ten dobry bronzer jest dość trudno dostępny w drogeriach kosmetycznych, ale znajdziesz go za to w sprzedaży internetowej. Za pudełeczko Betty-Lou Manizer (8,5g.) zapłacisz 64,90zł na cocolita.pl. Sklep jest sprawdzony przez nudziarę i godny polecenia!