Jakie są świeże trendy na rynku obuwniczym? Co promują największe domy mody? Zabieramy Cię w podróż, gdzie buty damskie są ważniejsze niż ubrania!

Oto 6 ważnych trendów na kwiecień/maj 2013 podejrzanych w NYC:

1. Dr. Martens is back!

Dr. Martens wraca do mody w kolorowym wydaniu kobiecym, kto by przypuszczał, że buty kiedyś kojarzone z określoną subkulturą staną się takie modne! Kolorowe martensy możesz zakładać nawet do sukienki, to fajna, przejściowa propozycja dla odważnych. Oryginalne martensy firmy Dr. Martens kosztują 660zł. Założyłabyś takie buty damskie?

2. A może dziki zachód?

Jeśli myślisz, że kowbojki to relikt lat 90. to pomyśl raz jeszcze! Kowbojkami już zachwycają się mieszkanki Nowego Jorku, a trend tylko patrzeć jak dojedzie do Polski! Niestety, prawdziwe, pięknie robione, skórzane kowbojki to nie lada wydatek, te na zdjęciu pochodzą z kolekcji Eagle  Sancho Boots i kosztują 1000zł. Hiszpańska precyzja i kilka sezonów masz jak znalazł, kowbojki nigdy chyba nie wyjdą z mody!

3. Trampki w stylu funky…

Trampki na koturnie? Tak, tak! To jeden ze świeższych powiewów tej wiosny! Te modne buty damskie zostały wyklęte przez stylistów jesienią 2012, a tut proszę, przetrwały ciężką zimę, są wyjątkowo kolorowe i glamour. Kolorowe na rzepy to trampki XTi, które kupisz za 199,99zł

4. Militarne z ćwiekami!

 Buty trendy 2013? Oto kolejna propozycja na wiosnę 2013, czyli buty militarne, albo workery. Są ciężkie, czy pasują Kobietom? W tym sezonie jak najbardziej i tutaj Cię zaskoczymy, bo największe domy mody takie jak Chanel łączą militarne, ciężkie obuwie damskie z subtelnymi i zwiewnymi sukienkami. Wygląda to bardzo glamour! Te, prezentowane przez Nas to Jorock Jonak za 540zł.

Jeśli decydujesz się na buty damskie militarne szukaj tych z ćwiekami lub jetami, są bardziej stylowe i kobiece!

5. Kosmiczne mokasyny

A może mokasyny? To propozycja dla odważnych, kochających modę i zmiany! Te srebrne mokasyny zwane też lordsy całe są w ćwiekach i dlatego są takie ekstrawaganckie! Nasze mokasyny to kolekcja Studly Steve Madden za 399,99zł!

6. CREEPERS!

Creepersy i robi się ciekawie, bo jedne Kobiety te buty wprost kochają, a inne szczerze ich nienawidzą! Jedno trzeba przyznać, creepers robią nie lada zamieszanie na rynku obuwniczym.