Pamiętasz pierwszego człowieka na Księżycu? Na pewno z pamięci nie wyleciały Ci specyficzne buty w których poruszał się po powierzchni Księżyca. Ten kształt został określony mianem Moon Boots i właśnie robi furorę w USA i Wielkiej Brytanii.

Buty księżycowe nie są już nudne i białe, można dostać je w całej tęczy kolorów, przypominają styl funky i są bardzo trendy! Ich zaletą jest to, że są bardzo ciepłe, nadają się zarówno na stok, jak i na co dzień. Nie wstydź się zakładać Moon Boots zamiast kozaków na szpilce w zimie! Jak wyglądają takie buty zimowe?

Kolorowe, ze zwierzęcym printem, gładkie, połyskujące – takie są Moon Boots, czyli buty zimowe, które prezentują się świetnie w towarzystwie legginsów, albo jegginsów. Można dodać do nich kolorową kurteczkę, chociaż niekoniecznie, bo pikowana, o jednolitym kolorze też się nada. Nareszcie projektanci zauważyli, że my kobiety w zimie potrzebujemy odrobiny wygody, a nie tylko mody. Ilu z nas na tym mrozie i śniegu przemakały kozaki? Nie licząc już epickich upadków na lodzie.Dzisiaj prezentujemy specjalnie dla Was pokazówkę Moon Boots, oryginalne z firmy Tecnica

Ile kosztują?

1. Moon Boots z printem zwierzęcym (zebra), Tecnica, 540zł

2. Moon Boots w kolorach tęczy, Tecnica, 450zł

3. W kolorze pudrowego różu HIT!, Tecnica 420zł

4. Czarne buty z różowymi dodatkami, Tecnica 390zł

5. Buty zimowe zielona żabka 360zł

6. W kolorze ostrej czerwieni 360zł

7. Buty na stok malinowe 300zł

8. Jasno niebieskie 300zł

9. Białe w motywy krokodyle 540zł

10. Czarne, designerskie 750zł

Moon Boots ochronią Cię, przed takimi nieplanowanymi atrakcjami. Buty są na piance, nie tylko wyglądają na ciepłe, są takie i to zdecydowanie modne buty! I co ważne, coraz więcej Polek nie wstydzi się zakładać Moon Boots. Amerykanki zachwycają się nimi w tym sezonie (szczególnie modne w okolicach Chicago).