Calvin Klein bez wątpienia proponuje Nam Kobietom zawsze nęcące i seksowne perfumy, w dzisiejszej propozycji zapach, który jest tak uniwersalny, że może spokojnie stać na półce każdej kobiety i tej młodej i trochę starszej (bo innych przecież nie ma, tylko mężczyźni jakoś dziwnie nas kategoryzują:) Perfumy Contradiction Calvin Klein mają delikatną osobowość, to taka bardziej nieśmiała kobieta, która powoli się rozkręca…Zapach bardzo trwały i romantyczny. Ile kosztuje i do czego pasuje?

Skład:

CONTRADICTION Calvin Klein to eleganckie, nie narzucające się perfumy, kobiece, lekkie, zdecydowanie nadające się na co dzień, do pracy, na kawkę z koleżanką. Zapach jest wyjątkowo kwiatowy, nie ma nic ze sztuczność, trudno to opisać, ale faktycznie czuć w nim kwiatowy skład tj. różę, peonię, jaśmin, konwalię, bez, kwiat gruszy jak również sandałowiec i bób tonka. Ta mieszanka daje wyjątkowy efekt!

Zapach:

Zapach jest waniliowo-orientalny, charakterny i zawadiacki. Buteleczka wąska i długa, z dużym korkiem, co może być lekkim minusem zapachu, który pomimo to ma w sobie coś tak urzekającego, że chce się do niego wracać.

Ale uwaga! Nie wszystkie kobiety są nim zachwycone, w internecie pojawiają się różne komentarze. Niektóre kobiety piszą, że zapach jest zbyt mdły, lub bez charakteru, więc zanim go kupicie, to lepiej powąchać!

Cena:

Za zapach zapłacisz ok 90zł (50 ml wody perfumowanej).