Creepersy pokochasz od pierwszego wejrzenia, albo je znienawidzisz – to nowy trend, który zagości na naszych ulicach wiosną, ale już głośno o nim na szafiarskich stronach. Buty dość kontrowersyjne

…i mało seksowne, ale za to charakterystyczne i jakie wygodne! Przyciągają wzrok i kojarzą się trochę z gotykiem, choć znajdziemy również takie, które pasują do eleganckich garniturów….

Ile kosztują i jak wyglądają?

Creepersy to buty na zupełnie płaskiej, podniesionej podeszwie, obudowane, znajdziesz je w różnych stylach, wzorach i odcieniach od lamparta, geparda, czy nawet zebrę, poprzez te z cekinami, aż do brytyjskiej flagi. O creepersach zrobiło się głośno, gdy stały się ulubionym obuwiem młodych, rockowych zespołów i obecnie zakładają je dziewczyny w różnym wieku. Dzisiaj prezentujemy creepers z dwóch sklepów, żebyś zobaczyła ogólny trend. Od razu uprzedzamy, że creepersy nie wzbudzą takiego samego entuzjazmu u wszystkich kobiet, wielokrotnie spotkałyśmy się z opiniami, żeby te buty są po prostu brzydkie! Ciekawe co wy sądzicie?

Creepersy z DEEZEE – mają tutaj kilka modeli i dość atrakcyjne ceny

creepers

źródło: www.deezee.pl

To właśnie są creepers:) , idealne na wszelkiego rodzaju długie wyprawy, czy spacery lub koncerty na których trzeba stać godzinami, czy chodzić, to niekwestionowana zaleta tych dziwnych butów – są bardzo wygodne, mimo, że wyglądają na ciężkie.

Ile kosztują?

Wszystkie buciki z DeeZee creepers można nabyć za 109zł, teraz jest promocja na te pomarańczowe i brązowe (drugie od gór), za które zapłacicie 76zł! Za buty creepersy z Linzi Shoes zapłacisz ok. 175zł, chociaż czasem niektóre modele są przecenione na ok. 60zł

Z czym to nosić?

Można do wszystkiego w sumie, w Vouge raz była taka sesja zdjęciowa, że modelka w pięknej, kobiecej sukieneczce tzw. małej czarne miała założone właśnie Creepersy. Fajnie wyglądają z dzianinowym sweterkiem i lateksowymi legginsami lub rurkami, świetnie prezentują się również do wszystkiego w kratkę, np.

1. Spodnie imitujące lateks, rurki, opięte Lavishalice, 120zł

2. Sweter z dzianiny czarno złoty Lavishalice, 170zł

3. Bransoletka na rękę w stylu gotyckim Lavishalice, 120zł

4. Creepersy czarne z ćwiekami Linzi Shoes, 175zł