Kapryśny, niezdyscyplinowany, ekscentryczny, kochający luksusowe życie i zabiegi w SPA, z włosami na żel i złotą biżuterią za tysiące dolarów: Cristiano Ronaldo, czyli portugalska krew zamknięta w ciele piłkarskiego geniuszu. Jaki to typ urody? Umówiłabyś się z takim facetem na randkę? Czy Ronaldo ma jakieś słabości?

URODA:

Cristiano to południowy typ urody (Portugalczyk), dość specyficzny, więc niektóre kobiety za nim szaleją, a inne twierdzą, że jest bardzo przeciętny. Bez wątpienia częste wizyty u najlepszych kosmetyczek w Madrycie i luksusowych salonów SPA sprawiają, że Ronaldo wydaje się być wypielęgnowany od stóp do głów.  Ronaldo ma lekko ciemniejszą karnację, dość wąskie usta, niskie czoło i orzechowe oczy. Pod lewym policzkiem Ronald ma delikatny pieprzyk, białe zęby i regularny kształt głowy, na której wyróżniają się włosy. Ronaldo znany jest ze swojej ekstrawagancji jeśli chodzi o fryzury, legenda głosi, że na każdy mecz zabiera ze sobą fryzjera, który układa mu włosy (według nas to chyba lekko przesadzona informacja). Niewątpliwie, Ronaldo kocha brylantynę:) i biżuterię, lubi szczególnie kolczyki

FANABERIE:

Nie ma co ukrywać, że Cristiano Ronaldo lubi przepych i lans. Ma całą kolekcję sportowych samochodów i jachtów, dodatkowo ubiera się u najdroższych projektantów w najlepszych domach mody, je w luksusowych restauracjach.

CHARAKTER:

Ronaldo jest podobno dość zamknięty w sobie, rzadko udziela wywiadów, czy organizuje spotkania z fanami. Jest za to tytanem pracy, podobno jako jeden z nielicznych po obowiązkowych treningach doszkalał się, gdy murawa była całkiem pusta nocą. Jest znany ze swoich ataków furii na boisku, czasem płacze, gdy schodzi po przegranym meczu, wymusza na sędziach rzuty wolne, karne dla swojej drużyny (obecnie Real Madryt) – to typ choleryka.

PRYWATNIE:

Życie prywatne gwiazdy też budzi sporo kontrowersji, przez lata w kuluarach mówiło się o innej orientacji seksualnej piłkarza, ale ten konsekwentnie wiązał się z kobietami. Ma mełego synka, nie wiadomo kto jest matką dziecka, podobno wynajął surogatkę! Cristiano to naprawdę tajemniczy facet.

CIEKAWOSTKI:

1 ,,Po prostu zostałem zmuszony do bycia gwiazdą” – słowa samego Cristiano

2. Wierzy w talizmany, sam posiada łańcuszek z krzyżem, który dostał w dzieciństwie, wierzy, że przynosi mu szczęście

3. Słabo zna angielski, nie chciał się uczyć tego języka, a jego skąpe relacje z fanami wynikają z jego nieśmiałości i bariery językowej

4. Urodził się i wychował na portugalskiej wyspie Maderze

5. Kilka razy zorganizował ostre imprezy na których pojawiały się ekskluzywne call-girl (oczywiście później informacje sprzedały prasie brukowej)

6. Zaprzecza, że jest gejem, chociaż jest podobno jedną z ikon tego środowiska

7. Odrzucił zaloty Paris Hilton na oczach dziennikarzy

8. Je ryby, makaron i białe mięso

A Wam Kobietki podoba się taki wypielęgnowany faceta z ekstrawaganckim podejściem do życia? A może Cristiano, po prostu, nie ma już pomysłu na co wydawać te wszystkie zarobione pieniądze:)?