Wielu z Nas podobają się motywy zwierzęce na bluzkach, ale często nie decydujemy się na nie ze względu na to, że ciężko do czegoś to dopasować. W Top Secret zrobiło się w tym sezonie drapieżnie i pierwsze powiewy afrykańskiego safari już zaowocowały w kolekcji bluzek w węża, tygrysa, lamparta i panterę. Zobacz jak wyglądają najnowsze damskie bluzki z motywami zwierzęcymi, zaznaczamy, że są w bardzo ATRAKCYJNYCH CENACH.

Wszystkie damskie bluzki z motywami zwierzęcymi pochodzą z Top Secret i można je zakupić zarówno w sklepie internetowym www.reserved.com, jak i w sklepach stacjonarnych. Damskie bluzki tego typu prezentują się ładnie zarówno na blondynkach jak i brunetkach, dziewczyny o włosach rudych powinny wybierać raczej motyw tygrysa lub pantery (brązy), na podobne kolorki powinny się decydować Kobiety z jasnymi włosami.

Z czym zestawić motywy zwierzęce?

Takie bluzki eleganckie są już sam w sobie bardzo strojne, wybieramy bardzo proste spódnice, jeśli z baskinką to delikatną. Dobrze prezentują się dodatki skórzane np. skórzana spódniczka, czy legginsy. Dobrym pomysłem są również czarne rurki. Jeśli bluzka jest bardziej elegancka, unikaj jeansów, rozkloszowanych spódnic, motywy zwierzęce nie lubią również tiulu i  rzadko wchodzą w romanse z biżuterią.

Bardzo kobieca stylizacja, spódnica prosta z dość dużym rozcięciem z boku z nowej kolekcji Top Secret za 119zł, torebka Troll 39,99zł (również motyw zwierzęcy, ale na jednolitym, lakierowanym tle, to nie gryzie się z tygrysim printem) i bluzka z Top Secret. Do tego markowe buty Baldowski za 320zł w dwóch kolorach, które są motywem przewodnim i całości dopełni pierścionek również z Top Secret za 29,99zł. Nie wyzywająco i tym sposobem nie zostaniemy posądzone o kicz!