Izabela Janachowska ma swoje pięć minut! Drobna blondynka zaistniała w Tańcu z Gwiazdami, miała przyjemność tańczyć z Radkiem Majdanem, byłym mężem Dody, później był Przemek Saleta (podobnie jak Radzio nie potańczyli długo), aż wreszcie tancerka dostała Pawła Stalińskiego i z nim doszła, aż do finału! Niestety Monika Pyrek pokonała parę!

Iza właśnie została ambasadorką marki Alta Moda, to tutaj zaprezentowała swoje długie włosy i bardzo szczupłą fryzurę, czyżby miłość ją tak odmieniła?!

Dużo starszy narzeczony… Izabela jest teraz zakochana, niestety znów jest na ostrzu noża portali plotkarskich, ponieważ jej narzeczonym i przyszłym mężem (?) jest Krzysztof Jabłoński, milioner, który dorobił się na produkcji świec Korona w Weluniu. Krzysztof i Izabela wpadli sobie w oko na wspólnych imprezach, Iza przyznawała w wywiadach, że mieli po prostu wspólnych znajomych. Para zaręczyła się w Rzymie i właśnie Włochy stały się obiektem podróży narzeczeńskiej. Czy narzeczony Izabeli Janachowskiej pasuje do niej?

iza1

Izabela Janachowska/KAPiF

Długie włosy w stylu Hollywood

Iza zmieniła wizerunek, przede wszystkim mocno schudła, poza tym jej fryzura wygląda teraz dużo zdrowiej, Izabela nosi długie włosy, podkręcone, szczególnie końcówki, cała fryzura przeniesiona przed ramiona. Długie włosy są znów w modzie! Szał na nie rozpoczął się od Kate Middleton, która od początku znajomości ze swoim mężem nosi podobną fryzurę. Gwiazdy oszalały na punkcie przedłużania włosów i obecnie długie włosy to salonowy HIT!Taką fryzurę uwielbiają wszystkie siostry Kardashian…

siostry

Siostry Kardashian/Instagram

Jak to zrobić?

Efekt podobny do Janachowskiej osiągniesz za pomocą grubszej lokówki, niestety zwykła szczotka do modelowania nie będzie w stanie tak zakręcić loków. Możesz spróbować również użyć prostownicy do osiągnięcia mocno skręconych loków. Jeśli chciałabyś mieć długie włosy od zaraz (zapuszczanie trwa ok. 2 lat) możesz to zrobić w salonach fryzjerskich, zabieg przedłużania włosów kosztuje od 700zł w górę.

długie włosy

Izabela Janachowska/KAPiF

Długie, zdrowe włosy wyglądają ślicznie! Trzeba jednak pamiętać o ich pielęgnacji. Jeśli szukasz dobrej odżywki do włosów, powinnaś poczytać o Kallos Crema Latte, za ok. 10 zł można dostać cały litr bardzo dobrej, kokosowej odżywki do włosów z ekstraktami mlecznymi. Podobają Ci się długie włosy?