Dobrze ubrane gwiazdy, czyli kto? Na ostatnim, stołecznym evencie, który znów przyciągnął masę celebrytów nudziarze rzuciły się w oczy dwie Panie, które w przeciwieństwie do niektórych prezentowały się modnie, niebanalnie, zachodnio…Które to dobrze ubrane gwiazdy?

Na evencie Noc Czerwonej Kokardy, gdzie polskie celebrytki występowały w roli modelek i podpisywały swoje portrety pojawiły się dwie naprawdę dobrze ubrane gwiazdy! Bez zbędnej pompy, z klasą i pomysłem na siebie. Aż trudno w to uwierzyć, że jedna z nich niedawno urodziła dziecko!

ADA FIJAŁ NA +

Rzadko pisze się o Adzie Fijał, a to przecież nie tylko utalentowana aktorka, ale również pani stomatolog! Ada ukończyła Uniwersytet Jagieloński Collegium Medicum na wydziale stomatologii. Zawsze ciągnęło ją jednak do mediów i cztery lata później wyszła z dyplomem krakowskiej PWST! Ada była już pogodynką, konferansjerką, a obecnie grywa w serialach Polsatu…

polskie celebrytki

Ada Fijał/KAPiF

Oprócz talentu, Ada wie jak się ubrać! Fijał można zdecydowanie zaliczyć do grona dobrze ubranych polskich celebrytek! Na wernisażu miała na sobie super modną czerwoną sukienkę i lakierowane szpilki w kolorze krwisto czerwonym! Nudziarze wpadły w oko szczególnie włosy i świetnie dopasowana czerwona szminka! Brawo!

SOKOŁOWSKA PO CIĄŻY!

Tak właśnie wygląda świeżo upieczona mama! Anita Sokołowska naprawdę niedawno urodziła dziecko i od razu ostro wzięła się za siebie. Efekty widać gołym okiem. Na wernisażu Anita zaprezentowała się w bardzo modnym, trójkątnym kształcie sukienki w kolorze białym i błękitnych, asymetrycznych butach, które będą HITEM Sylwestrowej nocy!

dobrze ubrane gwiazdy

Anita Sokołowska, Ada Fijał/KAPiF

Obie Panie świetnie bawiły się na evencie, a ich zdjęcia również wzbudziły niemałe zainteresowanie. Ada Fijał obecnie gra w serialu Polsatu ,,To nie koniec świata”, a Sokołowską możesz za niedługo zobaczyć w serialu tej samej stacji ,, Przyjaciółki”.

Obie dobrze ubrane gwiazdy pozowały razem, najwidoczniej chyba obie wiedziały, że wyróżniają się z tłumu! Ubrałabyś się tak jak te gwiazdy? Sukienka długości Fijał będzie bardzo modna w przyszłym sezonie wiosna/lato 2014! Może warto się rozejrzeć?