Pokoik maluszka jest w trakcie przygotowań! Miałam na niego tysiące pomysłów, wreszcie stanęło na odcieniach szarości, bieli i kremu, tak żeby wchodząc do pokoiku czuło się spokój, można było wyciszyć. Nie ukrywam, że wybieranie rzeczy sprawia mi wielką przyjemność, a internet daje możliwość poczytania opinii o produktach, wybrania tych dobrych gatunkowo, atrakcyjnych cenowo i przede wszystkim takich, które będą odpowiednie dla maleństwa.

Dywan szary w białe gwiazdki

Dziś pokazuję Wam dywan o wymiarach 120 x 160 (579zł) z firmy Lorena Canals, taki, który można prać w pralce, dostaliśmy go od sklepu internetowego zyrafyzszafy.pl. Wybraliśmy dywan Linien Stars White (szary w białe gwiazdki), robiony ręcznie, wytworzony w 100% z bawełny oraz ekologicznych materiałów. Jest miękki, elastyczny i co najważniejsze ten dywan można prać w pralce! Przy małym dziecku jest to zdecydowana zaleta. Produkt można kupić w wielu kolorach. Dywan można kupić tutaj

dywan lorena canals

Jaki na żywo?

Dywan posiada certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 18001, a także certyfikaty AITEX. W związku z tym, że dywan jest robiony ręcznie na stronie mamy podaną informację, że jego wymiary mogą nieznacznie różnić się między sobą. Dywan pierzemy w temperaturze 30 stopni w pralce, nie suszymy w suszarce, zostawiamy do wyschnięcia.

Na żywo dywan prezentuje się ładnie, ponieważ jest to produkt do wielokrotnego prania nie jest on sztywny, ma raczej fakturę wykładziny, można go składać. Koniecznie pod ten dywan dokupić trzeba matę antypoślizgową, bo w związku ze strukturą sam dywan na podłodze będzie się rolował i ślizgał.

dywan dla dzieci

Sklep zyrafyzszafy.pl

Sklep zyrafyzszafy.pl to bardzo fajny wybór jeśli szukamy produktów dla dzieci, które mają ciekawy wygląd i będą pięknie wyglądały w pokoiku. Na stronie sklepu znajdziemy oświetlenie (lampy, girlandy, klosze, kinkiety), ciekawe produkty dekoracyjne (poduszki, tablice, skarbonki, tapety), dywany i maty na podłogę, a nawet mebelki! Polecam sklep, dywan dotarł do nas w przeciągu kilku dni.

dywan w gwiazdki