Co to jest elegancka moda? Stylizacja na dziś to właśnie stonowana elegancja, gdzie czarno złote ubrania pięknie komponują się z biżuterią. Srebrna biżuteria to wspaniały dodatek, aby Twoja kreacja wydała się bardzo ekskluzywna i z wysokiej półki. W dzisiejszej propozycji Nasze wyobrażenie o Kobiecie w wydaniu szalenie romantycznym, ale też eleganckim. Zobacz biżuterię W.Kruk, na którą wcale nie musisz wydawać całej pensji, żeby wyglądać glamour!…Kobieta stylowa to taka, która potrafi wyważyć styl, obserwuje trendy, ale niekoniecznie ślepo za nimi goni. Dla niej elegancka moda ma pewne granice, których nie można przekraczać, ma smak i nos do trendów. Stylizacja i wizaż to dwie powiązane sprawy!

Ile to kosztuje?Gdzie to kupić?

1. Piękne i eleganckie buciki Mario Bolucci, polska firma obuwnicza z włoskimi projektantami, która uwielbiamy, buty są na wiele sezonów, wytrzymałe, pięknie szyte i klasyczne. Oczywiście w swoich kolekcjach Mario Bolucci ma również bardziej wystrzałowe modele. Cena tych bucików to 332zł.

2. Bluzka Top Secret, czarna, elegancka z lekkim prześwitem i barokowym wzorem ze złota na ramionach za 119zł

3. Spódnica Top Secret, czarna, ołówkowa z tym samym wzorem co na bluzce, ładnie opina talię za 129zł

4. Komplet srebrnej biżuterii W.Kruk z dużymi cyrkoniami w kolorze kawowym, w skład zestawu wchodzą:

pierścionek – 99zł
kolczyki – 99zł
wisiorek – 79zł

Elegancka moda to taka, która nie razi w oczy, ale wyróżnia. Nudziara jest ciekawa jakie Wy macie propozycje na taki wizerunek i czy faktycznie nadaje się on tylko na oficjalne spotkania, czy przy okazji Świąt. Są Kobiety, które na co dzień tak się ubierają? Sprawdzimy to! Póki co, polecamy raz na jakiś czas ubrać się w ten sposób, poczujesz się ważna:)