United Colors of Benetton ESSENCE OF WOMAN – lato, plaża, opalone ciało, piasek, słońce zamknięte w tęczowej, pasiastej buteleczce. Zapach niepodobny do żadnego innego, bardzo słodka, kwiatowa kompozycja. Trwałość zaskakująca jak na tę cenę. W skład tego kolorowego zapachu wchodzą nuty głowy takie jak: pomarańcza, bergamotka i brzoskwinia, poczuć również można nuty serca takie jak frezja, róż i jaśmin. Kompozycję zamykają nuty trzy nuty bazy tj. piżmo, paczula i wetiwer.

Zapach i okazje:

Zapach Essence of Woman czuć jakby mydełkiem i cytrusami, jest w nich taka lekka orientalna nutka, ale zapach nie jest ciężki tak mocno jak np. Kenzo, można psikać się tymi perfumami do pracy, w domu, ale będą równie wspaniale pachnieć na wystrzałowej imprezie, są po prostu uniwersalne i dlatego są tak często kupowane przez kobiety na całym  świcie.

Falkonik:

Wyróżnia się tutaj również buteleczka, śliczna i stylowa z bardzo mocnym korkiem. Butelka jest bardzo wygodna w użyciu i prosta w designie, nie spodziewajcie się tutaj hybrydowych kształtów – tak jak i na ubraniach United Colors of Benetton to styl zamknięty w prostocie.

Perfumy dobrze znane Polkom, gdyż pojawiły się na naszym rynku perfumeryjnym już dawno temu, dlatego dużo kobiet ma wspomnienia z przeszłości, gdy wącha te zapach.

Cena:

Perfumy Essence of Woman kuszą również atrakcyjną ceną. Za 100 ml tego zapachu (woda perfumowana) zapłacisz ok. 70 zł (w Super-Pharm jest na nie teraz promocja 49.99zł). Zapach jest godny polecenia!