Ewa Chodakowska, czyli killer-trenerka została właśnie nową twarzą marki Adidas! To bardzo dobry wybór, bo Ewy Chodakowskiej wszędzie pełno, niedawno wzięła ślub, a jej programy treningowe sprzedają się jak ciepłe bułeczki! Gdzie tkwi źródło sukcesu Ewy Chodakowskiej? Czy faktycznie po jej killer-treningach widać efekty?

Jak to się zaczęło?

Sama Ewa w wywiadach mówi, że to nie ona wybrała pracę trenerki personalnej, ale praca wybrała ją. Zawsze dbała o swój wygląd, zdrowie i dobre samopoczucie dzięki wysiłkowi fizycznemu, ale to koleżanki zauważyły, że potrafi świetnie doradzać ćwiczenia, dobierać odpowiednią dietę i namówiły ją do zostania trenerką personalną. Na każdym kroku, Ewa podkreśla rolę jaką w jej dążeniu do sukcesu odniósł świeżo upieczony mąż-Grek, którego poznała, gdy pracowała w Grecji dla tamtejszego magazynu SHAPE. Jej mąż również jest trenerem personalnym!

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska/KAPiF

Facebookowa Ewa

Konto Ewy na Facebooku ma już kilka tysięcy klików ,,lubię to” i wciąż rośnie. Na stronce Ewa stworzyła swoje ,,pierwsze dziecko”, czyli prosty i krótki program, który odbiegał od tych na rynku właśnie dlatego, że był intensywny i dawał szybkie efekty. Program oparty na ćwiczeniach pilates, callanetics, fitness z elementami baletu bardzo spodobał się Kobietom chcącym schudnąć. I tak ruszyła machina programów, z których najsłynniejsze to Skalpel, Skalpel II i Skalpel Plus.

ewa

Ewa Chodakowska/Facebook

Trening, który zmienia życia

Trenerka Chodakowska przyznaje, że jej programy zmieniają nie tylko ciało, ale życie i nastawienie Kobitek! Trening fitness to wzmocnienie organizmu, poczucia własnej wartości i bycia potrzebną już nie mówiąc o efektach wizualnych! Kobieta potrafi rozkwitnąć w 6-7 tygodni. Patrząc na zdjęcia PRZED i PO różnych Kobiet nudziara stwierdza, że faktycznie warto spróbować, nawet po to, żeby się przekonać!

chodakowska1

Ewa Chodakowska/KAPiF

Hejterzy

Chodakowska dostaje różne opinie w internecie i te pochlebne i mniej. Najczęściej komentowana jest sama uroda Ewy, styl bycia, pokazywanie się na imprezach, rzadko sam trening. A więc jak to gwiazda, Pani Ewa również ma grono hejterów. Sama mówi, że nie zamierza przywiązywać do tego wagi, jest szczęśliwa i to się liczy! Nudziara jest ciekawa, czy trening Ewy Chodakowskiej zmienił i Twoje ciało?