Dzisiaj zmieniamy kurs i ze stylizacji modowych przybijamy na brzeg kontaktów damsko-męskich i zastanowimy się dzisiaj co jest takiego urzekającego w płci przeciwnej,  że pomimo wszystko ciągnie Nas do nichJaki typ faceta Nas kręci? A na jakiego się decydujemy? To seks? Pieniądze? Władza? Czym się kierujemy przy wyborze mężczyzny?

Mężczyźni bez dwóch zdań nas pociągają, przyciągają, władają naszymi zmysłami. Co sprawia, że ciągnie nas do facetów, jeśli życie singielek jest przecież takie beztroskie i przyjemne? Odpowiedzi na te pytania jest wiele. Oto najważniejsze motywy, które popychają nas w męskie ramiona:

1. Poczucie bezpieczeństwa – faceci są silniejsi, więksi, mają masywniejsze ciała. To pierwotna chęć skrycia się w ramionach kogoś kto jest silniejszy.

2. Status materialny nie ma się co oszukiwać, że kobiety lubią czuć się stabilnie i duchowo i finansowo. Nie mówimy tutaj o jachtach, czy prywatnych samolotach, ale jeśli facet jest w stanie utrzymać dom lub widać, że bardzo się stara, to wtedy czujemy się przy Nim dobrze i spokojnie. Na pewno kilka z Nas umówiło by się na randkę z właścicielem Facebooka Markiem Zukerbergiem:)

3. Łóżko – to kolejny, ważny aspekt męsko-damskiego przyciągania. Niektóre z nas lubią po prostu seks z facetem, bez zbędnych uniesień, czy długoterminowych związków. To przecież nic złego. Seks z mężczyzną, który ns pociąga fizycznie jest dopełnieniem, często staramy się o faceta, tylko po to by pójść z Nim do łóżka, bo niektórzy mężczyźni to prawdziwe demony seksu.

4. Sposób na czas wolny – praca-dom, dom-praca i tak w kółko, kobieta potrzebuje, żeby ciągle coś się w jej życiu działo, a zakupy z psiapsiółkami kiedyś się nudzą i wtedy na ratunek przychodzi On, wiele z nas spotyka się z mężczyznami tylko po to, aby zapełnić jakoś wolny czas

5. Miłość/przyjaźń i inne uczucia – cały czas deprecjonowany powód do bycia z mężczyzną. W dzisiejszych czasach trudno o prawdziwą miłość, pełną przyjaźni i zrozumienia, a jednak wiele kobiet szuka tej drugiej połówki jabłka najzwyczajniej w świecie i wierzy, że jeśli wybierać mężczyznę to tylko takiego, którego się kocha.

6. Lans – nie śmiejcie się, są kobiety, które wybierają sobie faceta tylko dla lansu (np. po mieście), wtedy facet musi mieć dobry samochód, fajne ciuchy i trochę grosza w portfelu. Czy to nietakt, że są takie kobiety? Dlaczego? Każda z Nas jest inna i inne rzeczy ją kręcą?. Czy robisz komuś krzywdę jeśli umawiasz się z facetem, bo ma fają brykę,a w bonusie dostajesz całkiem miłego kierowcę? Chyba nie…

7. Interesowność – niektóre z Nas wybierają na swoich mężczyzn osoby o wyższym statusie naukowym/biznesowym, aby być schodkami w naszej karierze. I często samotny Pan doktor na Uczelni ma grono wiernych fanek-studentek, bo pociąga wiedzą, inteligencją i nadzieją, że pomoże nam rozwinąć skrzydła.

8. Radość życia – część z nas szuka faceta z którym będzie się po prostu dobrze bawić, tańczyć, śpiewać w klubach karaoke, jeździć na łyżwach. Tutaj ważne jest wspólne zainteresowanie.

9. Urodasą kobiety, które lubią patrzeć na swoich mężczyzn, wybierają tych, którzy są po prostu atrakcyjni fizycznie, dla jednych męski facet to ten z kwadratową szczęką, czy ciemniejsza karnacją, a dla kolejnych to blondyn o niebieskich oczach – o gustach się nie dyskutuje, dlatego każdy facet może wpaść w oko wybranej kobiecie.

10. Dziecko – to znów instynkt pierwotny, niektóre babeczki chcą mieć po prostu dziecko, opiekowac się maleństwem, bo czują silny instynkt macierzyński,a do tego raczej potrzeba faceta (chociaż powoli odchodzi to do lamusa…)

Z pewnością lista motywów, które przyciągają nas do facetów jest dużo dłuższa. Można by zacytować: z facetami źle, ale bez nich jeszcze gorzej:)