Kontynuujemy nasze poszukiwania najlepszej fryzury na wesele, nie tylko dla Panny Młodej, ale również dla uczestniczki wesela…

1. Wysoko, coraz wyżej

Wysoki kok był modny jakieś 10 lat temu, dzisiaj powraca jako niekwestionowany lider fryzur ślubnych. Takie modne upięcie włosów będzie pasowało przede wszystkim Pannie Młodej, jeśli podoba Ci się tak fryzura ślubna, a jesteś gościem weselnym to pamiętaj, aby ograniczyć ozdoby we włosach, kilka błyszczących spinek wystarczy. Do takiego upięcia zdecydowanie pasuje długa sukienka w stylu Salmy Hayek np. czarna z mocnymi elementami złotymi lub srebrnymi, będziesz królową nocy!

2. Kopułka

Jesteś szczęśliwą posiadaczką grzywki? Wybierz fryzurę w stylu Zooey Deschanel, mocno wytapirowane i podniesione do góry włosy dające efekt tzw. kopułki oraz romantyczny kok. Taka fryzura ślubna pasuje nie tylko Pannie Młodej, to modna fryzura na wesele, która pasować będzie do zwiewnej, rozkloszowanej sukienki w stylu lat 60., nie bój się koloru i postaw na błękit, turkus, a nawet róż!

3. W stylu lat 50.

Dziewczyna Geogra Clooneya postawiła na szyk i powrót do Ameryki lat 50., może jej sukienka nie była strzałem w 10, ale fryzura owszem. Delikatne loki na końcówkach upięte samymi spinkami tworzą modną w latach 50. fryzurę zwaną pin hair. Taka fryzura na wesele to dobry pomysł na szybkie upięcie włosów w domu bez wydawania pieniędzy na fryzjer. Weź lokówkę, podkręć włosy (końcówki), a potem dużo spinek i spróbuj się pobawić – wybieraj kolejne kosmki i podpinaj spinkami, czasem taki artystyczny niełatwo fryzura ślubna jak dzieło sztuki!

4. Fale

To chyba najbardziej uniwersalna fryzura na wesele, która Pasuje każdej! Niejednokrotnie widziałyśmy w niej Panie Młode, które wyglądały świetnie – dziewczęco i świeżo. Lekkie fale są bardzo modne w Hollywood i gwiazdy za nimi szaleją. Piosenkarka Rihanna też często decyduje się na nią, chociaż jak dla Nas Riri ma za wysokie czoło na taką modną fryzurkę! 

5. Hiszpańska klasyka

Mocno ściśnięte i podzielone na dwie symetryczne połówki włosy zakończone lekkim kokiem to moda rodem z Hiszpanii, jeśli jesteś przyszłą Panną Młodą i podoba Ci się to upięcie to dobierz do fryzurki świeży kwiat, albo delikatną tiarę (nie łącz tych dwóch dodatków!). Jeśli jesteś gościem – świeży kwiat w kolorze sukienki wystarczy!

Która fryzura ślubna podoba się Tobie?

*zdjęcia: elle.com