A Ty kim inspirujesz się? Sama wymyślasz fryzurę, czy wertujesz gazety i internet? Bob Victorii Beckham? Długie i proste Sandry Bullock? A może jasne do ramion jak Cameron Diaz? Fryzury gwiazd nie zawsze są udane, ale o niektóre z tych fryzur prosimy naszych fryzjerów wyjątkowo często…

BOB Victorii Beckham

Victoria Beckham rządzi! Jej fryzury naśladują Kobiety z całego świata, w tym również Polki. Bob powraca do mody już po raz trzeci! W tym roku fryzura 2013 będzie trochę inna niż poprzednie boby. Bardzo modne włosy krótsze z tyłu i dłuższe z przodu w kolorze ciemnego brązy (z tyłu) i jaśniejszych pasemek miodowych z przodu, HIT!

PROSTE WŁOSY jak SANDRA BULLOCK

Czasem fryzury gwiazd wprowadzają nowe trendy we fryzurach i tak stało się z fryzurą aktorki Sandry Bullock. Dla Sandry ostatni czas był bardzo trudny, zdradził ją mąż, odszedł do kontrowersyjnej Kate Von D., Sandra na pewnie czas znikła, ale niedawno znów zaczęła pojawiać się na galach i wygląda świetnie! Jeśli chcesz mieć super proste włosy, sama prostownica nie wystarczy, zainwestuj w płyn do prostowania włosów!

KRÓTKO w stylu ANNE HATHAWAY

Ann Hathaway nie należy do zbytnio lubianych ktorek w Hollywood, uchodzi za dość wyniosłą i nader ambitną, ale jej modna fryzura jest kopiowana zarówno w USA jak i poza granicami. Króciutkie włosy, ścięte na męsko to nie taki zły pomysł na lato, to lekka i przyjemna fryzurka, która będzie modna również tej jesieni!

LEKKIE FALE FERGIE

Modna fryzura Fergie spodoba się blondynkom. W tym sezonie Fergie nosi włosy, lekko pofalowanymi z przodu. Nadal dominuje rozjaśnianie włosów od połowy, czy na blondzie wyglądają równie atrakcyjnie jak na ciemniejszych fryzurkach?

DO SZYI u CAMERON DIAZ

Zawsze podobały nam się włosy Cameron Diaz, jej fryzurka jest prosta, lekka i wygląda bardzo naturalnie, fryzury gwiazd nie zawsze wyglądają tak dobrze jak u Camero Diaz, to zwykła dziewczyna z przedmieścia i sama podkreśla, że sama kreuje swój look, czy te włosy to również jej pomysł?

Która fryzura gwiazdy kina podoba Ci się najbardziej?