Może mała zmiana fryzury? W tym sezonie wszędzie pełno koloru, a jak jest z modnymi fryzurami? W polskim szołbiznesie również powiało zwrotnikowym powietrzem! Wybrałyśmy do Was najlepsze fryzury gwiazd polskich na lata…

Dzisiejsze fryzury gwiazd są dużo luźniejsze niż te sprzed kilku lat, podobne do naszych, zaczynamy przegląd przez najlepsze fryzury gwiazd polskich tego lata:

ZDECYDOWANE CIĘCIE

Dziennikarka Agnieszka Szulim często zmienia fryzury i eksperymentuje z wyglądem, na nadchodzące lato zdecydowała się na zdecydowane cięcie, włosy są proste i sięgają za uszy, obcięte na tej samej wysokości z przodu i z tyłu, więc nie ma mowy o klasycznym bobie. Agnieszka kocha blond i mimo, że czasem widzimy ją w ciemniejszym odcieniu to szybko wraca do słonecznego blondu! Fryzura idealna na lato, lekka, bardzo łatwa w ułożeniu i efektowna. Gratulujemy wyboru!

10/10

 

SHORT in vogue

Ciąża służy pogodynce TVNu Dorocie Gardias! Wygląda kwitnąco i jej nowoczesne cięcie spodoba się gotowym na zmiany. Krótko ścięte włosy, przerzucone na prawą stronę (dłużej) i krócej po lewej stronie z lekkimi miodowymi pasemkami, Dorota już od dawna nosi króciutkie włosy i wygląda w nich super. Nie bój się obciąć włosy, do zimy będą już do ramion, a może tak Ci się spodobają, że nie zrezygnujesz z nich? Zdarza się, że fryzury gwiazd bywają bardzo sztampowe, ale ta łamie konwenanse!

9/10

FALE

Supermodelka Anja Rubik jak zwykle nie zawiodła. Tym razem postawiła na leciutkie fale, efekt można osiągnąć za pomocą lokówki, albo wałków. Fryzura a la lekka mokra włoszka pasuje Anji. Kolor nie zmienny od lat: blond, słoneczny z platynowymi refleksami. Blond jest bardzo modny w tym sezonie, pamiętaj, że odmładza!

8/10

NA PROSTO

Paulina Sykut-Jeżyna klasycznie, ale bardzo ładnie! Lubimy proste włosy, Paulina ma dość rzadkie włosy, a prostowanie mocno to eksponuje, ale tak, czy owak proste włosy w kolorze kasztanowo-brązowym wyglądają na prezenterce telewizyjnej ładnie. Taką fryzurę układa się dość długo i za to odejmujemy punkty, bo w lecie chcemy szybko wymodelować włosy, można oczywiście uzyskać taki efekt w salonie dzięki prostowaniu permanentnemu, ale to bardzo niszczy włosa!

7/10

 A jakie fryzury gwiazd podobają się Tobie?