Jeśli kliknęłaś w ten artykuł to wolisz prawdopodobnie pozostać anonimowa, bo w naszym społeczeństwie przyznanie się do poszukiwań bogatego faceta traktowane jest jako niewyobrażalna zbrodnia

Zaraz tabuny Kobiet nazwą Cię ,,blacharą”, ,,egoistką”, ,,wygodnicką”, ,,próżniakiem” i innymi tego typu epitetami. Ale nie obawiaj się – pytanie gdzie znaleźć bogatego mężczyznę zadaje sobie, aż 70% Kobiet, które chciałby stworzyć związek! Bo czy to grzech marzyć o wygodnym życiu, zagranicznych podróżach i markowych ubraniach?

Oto gdzie znaleźć bogatego mężczyznę ZASADY:

[dropcap_empty] 1 [/dropcap_empty] Lustro zanim zaczniesz polowanie na bogatego faceta to musisz spojrzeć w lustro, bo może nie znajdziesz takiej informacji w podobnych artykułach, ale bogaty facet nie umówi się z ,,przeciętną” dziewczyną. Mężczyźni z dużym stanem kont bankowych szukają Kobiet, którym nic nie brakuje. Musisz być nie tylko atrakcyjna fizycznie, ale również dość inteligentna, znać przynajmniej komunikatywnie jakiś obcy język (angielski, niemiecki) i co najważniejsze potrafić zachować się w towarzystwie i absolutnie NIE być wyzywająca w stroju i mowie.

[dropcap_empty] 2 [/dropcap_empty] Portale – jeśli chcesz znaleźć faceta już ustawionego życiowo to najłatwiej szukać na portalach typu biuro matrymonialne. Odpuść sobie polskie serwisy i spróbuj swoich sił na zagranicznych, wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę frazę typu ,,find a rich men”, albo ”wealthy men dating” i od razu wyskoczy Ci kilka znanych serwisów internetowych do których możesz się zalogować. Bądź szczera, nie pisz głupot, określ dokładnie swoje oczekiwania, wstaw TYLKO realne zdjęcia na których jesteś do siebie podobna. Jeśli nie interesujesz się żeglarstwem to NIE wpisuj! Oto gdzie znaleźć bogatego mężczyznę!

gdzie znaleźć bogatego mężczyznę

[dropcap_empty] 3 [/dropcap_empty] Od pucybuta do… – istnieje metoda, dość ryzykowna, ale podobno skuteczna. Jeśli jesteś młoda to szukaj faceta w podobnym wieku, ale pasjonata! I nie zrażaj się jeśli jego pasją są np. komiksy, mężczyźni potrafią przekuć pasję z duże pieniądze budując biznesy od zera. Ta metoda jest jednak ryzykowna, bo nie wiadomo, czy na samej pasji się nie skończy!

[dropcap_empty] 4 [/dropcap_empty] Nie pub, ale bar… – i to nie byle jaki tylko bar jakiegoś drogiego hotelu. Ubierz się ładnie i ok. 23 zasiądź przy drinku w takim hotelowym barze. Prawdopodobieństwo, że ktoś postawi Ci drinka jest wysokie, ale czy znajdziesz tam miłość? Z usług hotelowych korzystają często żonaci, więc uważaj!

[dropcap_empty] 5 [/dropcap_empty] Zasada inicjatywy – w dobie FB łatwo znaleźć różnych ludzi, pochodź trochę po internecie, poprzeglądaj zdjęcia i statusy związków, napisz pierwsza, pokaż, że masz odwagę, że spodobał Ci się i może zechce trochę poczatować. Zwracaj uwagi na szczegóły na zdjęciach. Nie zrażaj się do takich narodowości jak Rosjanin, czy mieszkaniec Dalekiego Wschodu – to stereotypy!

[dropcap_empty] 6 [/dropcap_empty] Bogaty po polsku – na swoim podwórku celuj w zawody typu lekarz, sędzia, prawnik, polityk, prokurator, profesor – dobrze płatne. Jak się za to zabrać? Zrób wywiad środowiskowy, dowiedz się, który lekarz w szpitalu jest wolny, zdobądź nr telefonu, oni najczęściej nie umawiają się z braku czasu! Masz jakąś koleżankę w sądzie, czy szpitalu? Niech dowie się kto może być potencjalnym kąskiem!

[box_style_two] Pamiętaj, że bogaci single to wielka rzadkość wśród mężczyzn. Najczęściej bogaty to znaczy z bagażem doświadczeń, wielkimi oczekiwaniami, a nie rzadko również dziwactwami, chęcią eksperymentowania, czy nawet poniżania! Zanim zdecydujesz się na taki krok może lepiej skupić się na zrobieniu własnych, dużych pieniędzy? [/box_style_two]

Masz sposoby na to gdzie znaleźć bogatego faceta?