We fryzjerstwie znów kierunek na grzywkę, jeśli o niej marzysz i zastanawiasz się, czy byłoby Ci ładnie w grzywce to zobacz stylizacje gwiazd, może któraś Ci się spodoba?… W nadchodzącym sezonie bardzo modna będzie grzywka…

1. LONG&STRAIGHT

długa i prosta, rozpoczynająca się dość głęboko. Do takiej grzywki pasują zarówno dłuższe włosy (można upinać wtedy koka tak jak robi to w tym sezonie Doda), albo włosy przed ramiona, które gwiazdy zupełnie prostują (np. Cameron Diaz). Podoba Ci się grzywka Dody, która chętnie chwali się nowymi stylizacjami fryzjerskimi? Zrób sobie taką grzywkę!

Doda z grzywką, długa i wyprostowana grzywka rozpoczynająca się od czubka głowy to HIT nadchodzącej jesieni!

2. WYWINIĘTA

Jeśli już zdecydujesz się na taką długą i rozpoczynającą się głęboko grzywkę niekoniecznie musisz ją idealnie prostować. To wbrew pozorom dobry pomysł na różne rodzaje ciekawych fryzur. Zawsze możesz nawinąć swoją grzywkę na jeden, duży wałek i zostawić na noc. Jeśli jesteś szczęśliwą posiadaczką termoloków (np. Babylis) to nic prostszego jak podgrzać swoje loki i założyć ciepłe na kilka minut, a Twoja modna grzywka będzie podkręcona na cały dzień! Pamiętaj o dobrym lakierze do włosów, żeby podkręcona grzywka się nie rozpadła! Do takiej grzywki można związać włosy do tyłu (to wydłuży twarz, tak jak Jessicka Alba ), albo rozpuścić i wyprostować w stylu Kim Kardashian!

Gwiazdy często wybierają grzywkę, wygląda zawsze glamour!

3. NA BOCZEK

Jeśli marzysz, aby Twoja grzywka raz była, a raz nie– taka znikająca grzywka:), to długa grzywka znów jest dobrym rozwiązaniem, bo włosy możesz uczesać tak, żeby grzywka poszła na jedną stronę. Pamiętaj, że włosy rosną szybko, ale jeśli zrobisz krótką grzywkę, to będziesz zmuszona czekać prawdopodobnie ponad rok, aby odrosła, a więc bezpieczniej zdecydować się na jej dłuższy model. Grzywkę noszoną na jeden bok bardzo lubi Reese Witherspoon i Cameron Diaz.

HIT: grzywka na bok to bezpieczne rozwiązanie dla tych, które nie są na 100% przekonane do grzywki!

Coś się wydaje nudziarze, że grzywka to będzie HIT zbliżającej się jesieni, przemyśl, może warto się odważyć na taką modną fryzurkę?

zdjęcie 1: zeberka.pl, plotek.pl (kolaż własny)

zdjęcie 2:  hair.allwomenstalk.com, wandermag.com (kolaż własny)

zdjęcie 3:  hairstylesweekly.com, zimbio.com (kolaż własny)