Ostatni tydzień zaowocował ciekawymi kreacjami, próbą bycia glamour i trendy. Czy polskie gwiazdy mogą pochwalić się dobrym gustem? To bardzo dyskusyjna sprawa, bo jedne bardziej, a drugie mniej. Wśród ciekawych rozwiązań modowych nudziara szczególną uwagę zwróciła na dwie modne sukienki przywdziane przez polskie piosenkarki!

Gwiazdy na dywaniku!

Biel to kolor bardzo uniwersalny, ale czy to modny kolor? TAK! Wiosna 2014 będzie należała do odcieni ,,czystych”, czyli bieli i kremu przełamanych czernią (ale umiejętnie oczywiście!). Dzisiaj dwie gwiazdy na dywaniku, którym nie można odmówić talentu wokalnego! Paulla vel Paulina Ignasiak wróciła po długiej przerwie i widać, że czuje się już zdecydowanie lepiej! Walczyła z ciężką chorobą…

gwiazdy na dywaniku

Paulla znów się pokazała z dobrej strony!

star3

Justyna fajnie?

Paulla is back!

Na galę fundacji Mamy Dzieci Paulla zdecydowała się na piękną, czysto białą sukienkę, która tylko podkreśliła jej kształty.

Paulla

Paulina Ignasiak fot. KAPiF

Tak krój (zakrywający buty) będzie szalenie modny na gale i spore eventy w polskim szołbizie w tym roku. Ignasiak nie założyła żadnych dodatków i dobrze, bo to nie przyćmiło sukieneczki!

[success] Do białych stylizacji unikaj strojnej biżuterii. W 2014 dominować będzie prostota w jubilerstwie, decyduj się na delikatną, srebrną bransoletkę z cyrkoniami i wkręty w uszy! [/success]

Justyna błyszczy!

Justyna Steczkowska uwielbia błyszczące sukienki i tym razem zdecydowała się na taką opcję. Co ciekawe doszło tu do szalenie odważnego połączenia wzoru moro (wojskowego) ze stylem typowo glamour.

Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska fot. KAPiF

Sukienka długa, błyszcząca w odcieniach zgniłej zieleni, do tego włosy zaczesane na jedną stronę i makijaż w beżach, który Jusia uwielbia. Jak wyszło? Nieźle, ale sukienka mogłaby być tak jak u Paulli ciut dłuższa!

Sonda

[gfpoll id=”1″ width=”600″ height=”400″ legend=”none”]

Modny kolor?

Zarówno Jusia jak i Paulla trafiły w 10 jeśli chodzi o modne kolory, które będą królowały tej wiosny! Po pierwsze biel i krem, a po drugie wzór moro, który przybył do nas prosto z Wielkiej Brytanii. Pamiętaj, że takie kolory trzeba bardzo umiejętnie łączyć, śledź trendy na nudziarze, a na pewno będziesz się wyróżniała! A teraz zrelaksuj się i posłuchaj piosenki Paulli: