Znacie kultowe czasopismo modowe dla Kobiet Harper’s Bazaar? Od XIX wieku pismo wyznacza nowe trendy, jest też jednym z najpoczytniejszych pism o modzie, a Amerykanki je dosłownie uwielbiają! Sesje okładkowe dla Harper’s Baazar należą do najbardziej prestiżowych na świecie, a miesięcznik ukazuje się w ponad 25 krajach świata! Nudziara  ma dobre informacje: 14 lutego 2013 Harper’s Bazaar zadebiutuje na rynku polskim!

Miesięcznik jest wydawany w Stanach Zjednoczonych od 1867 roku i było pierwszym pismem o modzie w całym USA. Pismo kształtowało gusta modowe amerykanek, podpowiadało jak się ubrać, z czasem stało się bardzo prestiżowe, a gwiazdy takie jak Linda Evangelista, Naomi Campbell, czy nasza polska modelka Anja Rubik systematycznie gościły zarówno na okładce, jak i w sesjach modowych do pisma.

Co w polskiej edycji Harper’s Bazaar?

Harper’s Bazaar Polska to nie tylko rodzaj papierowego wydania Fashion TV, będzie tutaj również dużo o lifestyle’u, o kosmetykach, urodzie, pielęgnacji, dlatego z niecierpliwością czekamy, aż pismo pojawi się w naszych kioskach, będzie pojawiało się w każdy drugi czwartek miesiąca. Głównym tematem będzie oczywiście moda, a pismo podzielone zostało na następujące sekcje: Historia, Lista, Trendy, Styl, News, Uroda, Moda, Magazyn, Podróże, Wnętrza, Raport z wybiegu. Znajdziemy tutaj oczywiście sesje zdjęciowe z udziałem gwiazd i top modelek!

Co w pierwszym polskim numerze Harper’s Bazaar?

O światowych trendach opowie ikona mody, Carine Rotfield oraz 60 stron o trendach wiosna/lato 2013, dodatkowo przyczytamy wywiad ze słynną belgijską pisarką i jednym z najbardziej utalentowanych artystów młodego, polskiego pokolenia. Kto to taki? Sprawdzisz już 14 lutego!

Kto redaktor naczelną w Polsce?

Miesięcznik słynął z kontrowersyjnych, trzymających ludzi w garści naczelnych, pismem rządziły m.in. Carmel Snow, Glenda Bailey (obecnie), które swoją charyzmą wyprowadziły pismo na wyżyny smaku i gustu. Polskim wydaniem Harper’s Bazaar Polska będzie zajmowała się redaktor naczelna Joanna Góra, była redaktor naczelna Shape’a, redaktor naczelna HOT, znakomita dziennikarka, ma bardzo dobry gust i świetny zmysł organizacyjny – powodzenia!