Palisz papierosy, a chciałabyś przestać? Myślałaś tysiące razu o rzuceniu, ale coś nie pozwala Ci rozstać się z nałogiem? Chcę rzucić palenie? Jak rzucić palenie? Te pytania Cię dręczą. Spróbuj e-papierosa….


Dlaczego tak ciężko rzucić palenie?

1. Twój mózg Cię oszukuje! Palenie to uzależnienia psychiczne. Łatwiej pozbyć się uzależnienia fizycznego, od psychicznego. Wydaje Ci się, że to jedyna pewna i pozytywna rzecz w twoim życiu, coś co daje Ci radość i szczęście – tak czuje osoba uzależniona psychicznie
2. Rytuał. Palenie papierosów traktujesz jak rytuał. Tylko czekasz na tę chwilę, aby zapalić.
3. Palacze trzymają się razem. Palenie wzbudza poczucie przynależności do grupy, my jesteśmy razem, bo palimy, oni są poza naszym kręgiem!

Dlaczego e-papieros może pomagać?

E-papierosa zakup dopiero wtedy, gdy w Twojej głowie pojawi się myśl, że chcesz powoli ograniczyć palenie. Jeśli zostałaś do tego zmuszona e-papieros nie pomoże. Ten papieros jest tak skonstruowany, żeby utrzymać poziom nikotyny w Twoim organizmie od którego jesteś uzależniona, ale bez bonusa w zwykłym papierosie: ponad 5 tys. substancji smolistych, rakotwórczych.

Jak zbudowany jest e-papieros?

Składa się z dwóch części: baterii (czyli dłuższej części, białej) i clearomizera/atomizera (czyli ustnika). To właśnie w ustnik wlewasz e-liquid (smakowy lub nie). Zaciągasz się dymem tak jak w zwykłym papierosie. Baterię ładujesz w ładowarce!

Jaki e-papieros wybrać?

Kieruj się ceną, im droższy tym lepszy. Tanie nie wytwarzają dużo dymu. Jeśli pojawia się myśl: chcę rzucić palenie to zdecyduj się na baterię 900-100mAh. Dodatkowo, kupuj e-liquidy z dużą zawartością nikotyny 24 mg, po trzech-czterech tygodniach schodź niżej (18, 12, 6ml).

Ile kosztuje?

od 300zł i w górę jeśli chcesz naprawdę dobry model

e-papieros opinie

W internecie wrze. Dużo jest głosów pozytywnych, ale i też dużo obojętnych. Częściej o e-papierosach wypowiadają się pozytywnie mężczyźni, że faktycznie e-papieros pomógł im w walce z nałogiem, że rzucili. Kobiety rzadziej rozstają się z paleniem zwykłych papierosów. Są opinie, że tzw. e-palenie nie przypomina zwykłego palenia, że nie jest wystarczająco mocne i nie wytwarza tyle dymu, co zwykłe papierosy. Jeśli nie chcesz używać e-papierosa, to przerzuć się chociażby na tytoń – to pierwszy krok do rzucenia nałogu…Na pytanie jak rzucić palenie nie ma jednoznacznej odpowiedzi!